איך מבצעים הגשת בקשה להחזר מס לבעלי צרכים מיוחדים?

הגשת בקשה להחזר מס לבעלי צרכים מיוחדים יכולה להתבצע באמצעות מילוי טופס 135 או לחילופין דרך האתר של רשות המיסים, תוך כדי הגשת מסמכים רלוונטיים לצורך קבלת נקודות זיכוי. כדי לעשות את זה כמו שצריך, אתם יכולים פשוט לתת לרואה החשבון שלכם לעשות את העבודה הזו עבורכם.

אם תבחרו בשירותיו של רואה חשבון מנוסה, הוא כבר יוכל לדאוג להגשה של בקשה להחזר מס לבעלי צרכים מיוחדים, כך שאתם מצדכם לא תצטרכו לעשות שום דבר מורכב, אלא הוא יוכל לעשות כל מה שצריך עבורכם.

תבדקו את הזכאות שלכם להחזר מס

כדי לדעת האם אתם בכלל זכאים לקבל החזר מס בגין הפרשים בתשלומי המס, תוכלו לעשות שימוש בסימולטור באתר של רשות המיסים. בעזרתו תוכלו לדעת בדיוק מה מגיע לכם, אם בכלל. כך תוכלו לחסוך לעצמכם זמן יקר ולדעת בוודאות שאתם עושים כל מה שצריך על מנת לפעול בצורה יעילה.

כמובן שאתם גם יכולים להתייעץ עם רואה החשבון כדי שיוכל לעזור לכם ולעשות כל מה שצריך עבורכם, גם כאשר מדובר על בדיקה של הזכאות להחזר המס או בדיקת גובה ההחזר לו אתם זכאים. הגשת בקשה להחזר מס לבעלי צרכים מיוחדים לא צריכה להיות קשה אם עושים את זה עם רואה חשבון.

אל תגישו את הבקשה לבדכם

אתם עלולים למצוא את עצמכם לא ממצים את כל נקודות הזיכוי להן אתם זכאים, ועל כן יהיה כדאי לכם לחשוב פעמיים לפני שאתם בוחרים לעשות דבר כזה או אחר ולהתחיל בכך שתפנו אל רואה חשבון בהקדם. זה פשוט יהיה שווה את הכסף שתצטרכו לשלם על השירות ויוכל לחסוך לכם לא מעט כאבי ראש מיותרים.

כתוב/כתבי תגובה