שחייה

שחייה – פעילות ספורטיבית חשובה

שחייההשחייה היא פעילות מהנה מאוד וגם חשובה מאוד. ניתן לשחות בים ובברכה ובזכות בריכות מחוממות ניתן לשחות בכל עונות השנה. אם אינכם יודעים לשחות זהו הזמן להתחיל בלימודי שחייה. קורסים לשחייה מתקיימים בכל רחבי הארץ ובכל עונות השנה. אם עדיין יש לכם ספק והתלבטות, הרשו לנו לספר לכם על התועלות שבשחייה.

שריפת קלוריות – השחייה מאמצת את הגוף וזוהי פעילות ספורטיבית בריאה מאוד. מי שרוצה לשרוף קלוריות בהחלו יכול לגוון עם קצת שחייה. אם אינכם יודעים לשחות תוכלו להירשם ללימודי שחייה ולתהחיל לשרוף קלורות כבר במהלך הלימודים.

פעילות בטוחה – הרבה מהפעילויות הספורטיביות עלולות לגרום נזק לגוף. פציעות של ספורטאים הן דבר מוכר בעולם הרפואה ולכל ענף ספורט יש את הפגיעות המאפיינות לו, כמו למשל פגיעות של שחקני טניס או פגיעות אורטופדיות של אצנים. לעומת זאת השחייה נחשבת לספורט בטוח יותר שאינו מאמץ את המפרקים. בקורסים לשחייה ילמדו אתכם לבצע את התנועות הנכונות כראוי וכך תוכלו לשחות בצורה בטוחה ובריאה.

אימון השרירים – שחייה היא פעילות הדורשת שימוש בידיים וברגליים ובסופו של דבר מאמנת את רוב השרירים בגוף. אמנם שחייה היא אינה תחליף למכון הכושר עבור מי שרוצה לפתח שרירים. מפתחי שרירים עובדים בצורה פרטנית על כל קבוצת שרירים. אך שחייה בהחלט מחזקת את השרירים ואת החוזק של הגוף. בעזרת סגנונות שחייה שונים ניתן לעבוד על שרירים שונים.

מחזקת את הביטחון העצמי – בואו נודה שהמים הם אינם הסביבה הטבעית של בני האדם. עבור בעלי חיים רבים נדרשו מיליוני שנים של התפתחות אבולוציוניות על מנת ללמוד לשחות בטבעיות במים. עבור מי שהמים הם אינם סביבה מוכרת עבורו בגיל צעיר הם דווקא סוג של מכשול. כאשר אנו רגילים ללכת על הקרקע המים הם מכשול שצריך להתמודד איתו כמו כל דבר בחיים. לימודי שחייה מחזקים את הביטחון העצמי ולא רק את הגוף.

אם אינם יודעים לשחות, זהו הזמן להרשם לקורסים לשחייה. לימודי שחייה הם פעילות מהנה התורמת רבות לביטחון העצמי שלכם, לכושר הגופני ולסיבולת לב ריאה.

אולי יעניין אותך לקרוא על: אימון כושר אישי – בבית או בטבע?

כתוב/כתבי תגובה