שירותי סיעוד פרטיים

מהם היתרונות בשימוש בפונדקאות בגרוזיה?

הליך פונדקאות במדינות זרות נחשב קצר ויעיל יותר בהשוואה לישראל. בשנים האחרונות בולטים בעיקר היתרונות של גרוזיה וכדאי להכיר אותם. החל מהטיסה הקצרה, דרך עלויות השהייה ועד מאפייני התרבות – קבלו את המדריך המלא

ישראלים שמבקשים להביא לעולם ילדים באמצעות תהליך פונדקאות יכולים לעשות זאת באמצעות הסכם עם פונדקאית בישראל ובכפוף לחוק המקומי, או על בסיס פנייה להליך פונדקאות במדינה אחרת. היתרון הגדול של פונדקאות במדינה אחרת הוא הליך קצר שאינו כפוף להגבלות ולאישור ועדה מיוחדת של משרד הבריאות. כתוצאה מכך, השאלה היחידה שעל הפרק היא איפה בחו"ל כדאי לבצע את התהליך.

גרוזיה זוכה בשנים האחרונות לביקוש בקרב ישראלים שמעוניינים להתחיל תהליך פונדקאות. הנה למשל כמה יתרונות של פונדקאות בגרוזיה:

א. טיסה קצרה – עד לפני מספר שנים ניתן היה לבצע הליכי פונדקאות רק במדינות המזרח הרחוק. הליך כזה חייב את ההורים המיועדים להשקיע זמן ומשאבים באיתור טיסות ולעשות זאת גם על חשבון העבודה או הלימודים. לעומת זאת, גרוזיה נמצאת במרחק טיסה של כמה שעות בודדות בלבד. זמינות הטיסה גבוהה כי המדינה עצמה נמצאת באירופה ואפשר להגיע אליה בהתראה קצרה מהרגיל.

ב. עלויות שהייה נמוכות – גרוזיה היא מדינה מערבית ומפותחת אבל עלויות השהייה בה עדיין נמוכות משמעותית בהשוואה למדינות אחרות שבהן ניתן לבצע הליך פונדקאות. ישראלים שמגיעים לגרוזיה יכולים לחיות ברמה גבוהה בלי לחרוג ממסגרת התקציב. בנוסף, עלויות שהייה נמוכות עוזרות לחסוך כסף במידה ויש צורך להישאר במדינה מעבר לזמן המתוכנן.

ג. תרבות חמה – המסגרת שבה נערכת פונדקאות בגרוזיה היא חלק בלתי נפרד מרשימת היתרונות של המדינה. הגאורגים ידועים כאנשים חמים, הם תומכים בבני זוג שמגיעים בישראל לכל אורך הדרך והם גם מעניקים את התשתית הטובה ביותר עבור האם הפונדקאית. בעזרת השילוב בין טכנולוגיה מתקדמת ותרבות חמה ניתן לרכז את כל היתרונות של גרוזיה גם בתהליכי פונדקאות לכאורה מורכבים.

כך תנצלו את היתרונות של פונדקאות בגרוזיה

לא מספיק להכיר את היתרונות של פונדקאות כמדינה שמתאימה לפונדקאות ויש צורך בהתייעצות עם אנשי מקצוע על מנת לנצל אותם. ראשית, חשוב לבחון כל מקרה לגופו ולערב חברות שמתמחות בשירותי פונדקאות לישראלים. כך ניתן לבצע את התהליך בעברית ולמנוע עיכובים מיותרים. אפשר גם לאסוף מידע באמצעות אתרי האינטרנט שעוסקים בתחום ובמידת הצורך ליצור קשר עם נציגים של משרד הבריאות.

שנית, זכרו שיש מסלולים שונים לפונדקאות בגרוזיה ולכל מסלול מאפיינים אחרים. ההבדלים העיקריים הם בין פונדקאות עם עוברים מוכנים מהארץ, פונדקאות עם תרומת ביציות ותרומת ביציות בגאורגיה. מומלץ לבדוק לעומק את מידת ההתאמה של כל מסלול לצרכים האישיים שלכם. כך ניתן ליהנות מכל היתרונות של גרוזיה ולחסוך זמן וכסף במסגרת נוחה.

כתוב/כתבי תגובה