אתם חייבים שואב אבק רובוטי

סובלים מאלרגיות? אתם חייבים שואב אבק רובוטי

אתם חייבים שואב אבק רובוטיאחת האלרגיות הנפוצות ביותר בעולם הינה האלרגיה לאבק. אלרגיה זו הינה אלרגיה בעייתית ביותר, שכן האבק נמצא בכל מקום – באוויר, על מצעי המיטה (קרדית אבק הבית) ולעיתים קרובות גם על הרצפה. כאשר דרגת האלרגיה הינה גבוהה או חמורה, הרי שהסובלים מהאלרגיה עלולים לחוש שלל תופעות לוואי לא נעימות, כמו למשל דמע, גרד בחיך ובעיניים, התנפחות העור ועוד. אנשים הסובלים מאלרגיה לאבק לרוב גם אינם יכולים לבצע את מטלות ניקיון הבית באופן רגיל, כמו רובנו. עבור אנשים כאלה, מומלץ במיוחד לרכוש שואב אבק רובוטי.

מהו שואב אבק רובוטי?

שואב אבק רובוטי הינו שואב אבק אל חוטי, הפועל על חשמל (באמצעות הטענה של הבטריה שלו). שואבים אלה מתפקדים כ"רובוט" לכל דבר ועניין, כלומר – מדובר במכשירים עצמאיים למדיי. לרוב, שואבי אבק אלה מגיעים עם שלט רחוק, באמצעותו ניתן לשלוט על פעולת השואב. שואב האבק הרובוטי חוסך לנו את הצורך בשאיבת אבק משטיחים ואף חוסך לנו את הצורך בטיטוא הרצפה. את שואב האבק הרובוטי ניתן להפעיל הן כאשר אנו בבית, והן כאשר אנו מחוץ לבית, הודות למערכת מתוחכמת הקיימת בתוך השואב. מרבית שואבי האבק הרובוטיים הינם שואבים המאפשרים את תכנון זמן השאיבה. כלומר, ניתן לקבוע לשואב האבק שעות בהן הוא יתחיל לעבוד, גם אם אנו לא נמצאים בבית כלל. השואב יסתובב בבית, וברגע שייתקל בחפץ מסוים או בקיר, ישנה את מסלולו. באופן זה, ניתן לנקות את כל הבית במינימום מאמץ מצידנו, ומבלי שאפילו ננכח בבית באותה העת.

אתם חייבים שואב אבק רובוטי

מדוע שואבי אבק רובוטיים מומלצים לאנשים הסובלים מאלרגיות?

בכל מצב בו אנו נדרשים לנקות את הבית, אנו באים במגע עם אבק. כך, למשל, בעת פעולת הטיטוא, ישנו אבק העולה מעלה ועלול לגרום לשלל תופעות לא נעימות עבור אנשים הסובלים מאלרגיות. בניגוד לטיטוא רגיל או לשאיבת אבק באמצעות שואב רגיל, הרי שהפעלה של שואב האבק הרובוטי אינה דורשת מאיתנו שום מגע עם אבק או עם פעולות הניקיון עצמן. באופן זה, נוכל להרחיק את עצמנו מאבק וממקורות נוספים העלולים לגרום לנו לתופעות אלרגיות. גם כאשר אנו נדרשים לנקות את השואב עצמו, מדובר בפעולה פשוטה ומהירה במיוחד, שהרי כל מה שאנו נדרשים לעשות הוא לרוקן את המגירה אליה נכנס האבק. ניתן לעשות זאת באופן מהיר, קל ונוח, תוך צמצום המגע עם האבק למינימלי.

כתוב/כתבי תגובה