מחקרים שנערכו על מרכיבי ליקוריץ

מחקרים שנערכו על מרכיבי ליקוריץ פלוס 123 ואסאי מקס 123

היום ניתן למצוא לא מעט מחקרים מדעיים שונים, אשר נערכו על המרכיבים השונים של ליקוריץ פלוס 123 ואסאי מקס 123. עולם תוספי התזונה בארץ ובעולם רק הולך ומתפתח, דבר שכמובן מוביל ללא מעט התעניינות בתחום. אנשים רבים מעוניינים לשפר את החיים שלהם ואת הבריאות שלהם, דבר שכמובן גורם להם לבדוק את האופציה לצרוך תוספי מזון שונים. היום ניתן למצוא מגוון עצום של תוספים, אשר מיועדים למגוון רחב של בעיות שונות. החוכמה היא כמובן לא לבחור בתוסף מזון אקראי, אלא לבחור מראש בתוסף שמגיע מחברה מוכרת ואמינה. כמו כן, חשוב לבדוק מהם הרכיבים של התוסף ומהי היעילות שלהם מבחינה מחקרית. לכן מומלץ בחום לבחון את המחקרים השונים שנעשו בנוגע לתוספים השונים, על מנת להבין את היעילות שלהם.

כל מה שחשוב לדעת לגבי מחקרים שנעשו לגבי מרכיבי ליקוריץ 123 ואסאי מקס 123

תוספים אלו מכילים אך ורק רכיבים פעילים, ללא שום עמילנים או שמנים צמחיים שמטרתם לספק נפח נוסף לכמוסה. בנוסף, כדאי להדגיש כי מוצרים אלו עומדים בתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות, דבר שמבטיח את איכות המוצר ואת רמת הבטיחות הגבוהה שלו. כמו כן, כדאי להכיר מספר מחקרים שבוצעו על הליקוריץ ונוגעים למרכיבים השונים של שני המוצרים האלו. למשל, ישנו מחקר משנת 2012 שמוכיח את היעילות של צמח הליקוריץ בתור צמח מרפא בעל יתרונות רבים לגוף האדם. מחקר אחר, מוכיח כי הצמח יכול להפחית משמעותית את כמות מחלות הלב ואף למנוע מחלות כגון אלצהיימר. מחקר אחר מראה כי צריכה קבועה של שורש הליקוריץ יכולה להפחית עד 80% מגלי החום אצל נשים בגיל המעבר. מחקר נוסף עוסק ביכולת של שורש הליקוריץ למנוע הצטברות של כולסטרול בעורקים ולהפחית את רמות השומנים בדם.

מחקר נוסף שכדאי להכיר, עוסק ביתרונות של פרי האסאי. מחקר זה מוכיח את היכולת של צמח האסאי להוריד את רמת הכולסטרול ולמנוע טרשת עורקים. כמו כן, ניתן למצוא מחקרים המראים את תרומת פרי האסאי לחיזוק של מערכת העיכול. כמו כן, פרי האסאי מסייע לשמור על תקינות הלב ומונע מחלות זיהומיות.

כתוב/כתבי תגובה