השתלת שיער בטורקיה

נחירות – להתמודד עם הבעיה הזאת בצורה נכונה

לא מעט גברים ונשים מפריעים לבני ובנות הזוג שלהם לישון. זה לא נובע מכך שהם מתמודדים עם נדודי שינה או מציקים להם בכוונה, להיפך הם ישנים, ובכל זאת הם מפריעים להם לישון. הסיבה היא מאוד פשוטה. הם פשוט נוחרים. הרעש של הנחירות מפריע להם להירדם ובסופו של דבר, מקשה עליהם לישון בצורה סדירה.

נחירות

נחירות זה לא עניין רפואי, אף על פי שבמקרים רבים הוא נתפס ככזה, לא מדובר בבעיה בלתי פתירה, מה שכן אם לא מטפלים בבעיה, הרי שהיא עלולה להחמיר ולהגיע לכדי מצב הרבה יותר בעייתי, כולל דום שינה בשינה, מחלות לב ועוד. לכן חשוב מאוד לטפל בבעיה, בין אם זה באמצעות שינוי הרגלים, נשימה נכונה, ועוד.

לא מעט אנשים, מעדיפים לנקוט בשיטת פעולה הרבה יותר "נוחה" ופשוטה בשביל לפתור את הבעיה, למשל, לעבור לישון בסלון. בצורה כזו מאפשרים לבן או בת הזוג לישון בצורה שלווה מבלי שמפריעים להם. זה נכון, אך זה לא פותר את הבעיה רק מזיז אותה לחדר אחר. מה עוד שזה יכול ליצור בעיות אחרות, באופן טבעי הספה בסלון לא נוחה לשינה כמו המיטה בחדר השינה, וכן זוגות שלא ישנים ביחד, עלול להיווצר אצלם מתחים בזוגיות במהלך היום.

לכן הפתרון הטוב ביותר הוא להתמודד עם הבעיה באופן ספציפי, ישיר ומיידי. . לא צריך לשם כך לקחת כדורים או תרופות, גם לא צריך להיעזר בחומרים כאלה ואחרים, כל מה שצריך לעשות זה פשוט מאוד, ללכת לסדנה של נשימה נכונה, במהלכה לומדים כיצד לנשום בצורה נכונה במהלך השינה, מתרגלים את הנשימה, וכך אפשר להתגבר על בעיות של נחירות בלילה.

חשוב להבהיר שתי נקודות, הראשונה, בשביל ללמוד כיצד לנשום נכון בזמן השינה, יש לגלות את כל המידע על בעיות רפואיות וצרכים שונים, רק כך אפשר להתמודד עם הבעיה בצורה ספציפית. הנקודה השנייה, אם מדובר בבעיה מקיפה וגדולה יותר, אז יש לבחון אופציות נוספות שיכולות לעזור לפתרון הבעיה, בוודאי אם רוצים לפתור אותה לאורך זמן.

כתוב/כתבי תגובה