מדרסים

באילו מקרים צריך מדרסים?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים הפכו מודעים לצרוך במדרסים, כאשר כיום ניתן לבצע התאמה של מדרסים באופן אישי.

אבל מהם מדרסים? ובאילו מקרים צריך אותם? כל המידע והתשובות בהמשך.

לפני הכל – מהם מדרסים?

מדרסים הם רפידות מותאמות אישית אותם מניחים בתוך הנעל, וזאת על מנת ליהנות מפיזור משקל הגוף באופן שווה והקלה על עומס שנוצר על הגוף וכפות הרגליים.

המדרסים מותאמים לאנשים שזקוקים להם באמצעות משטח ממוחשב שבטכנולוגיה מתקדמת מאבחן את כף הרגל ומבצע את התאמת המדרסים לכל אחת ואחד.

מדרסים המותאמים באופן מודולארי לנשים גברים קשישים, ילדים ואפילו לספורטאים! הם כאלה שמווסתים את משקל הגוף, ומאפשרים פתרון למגוון בעיות פיזיות וכאבים כרוניים מהם סובלים רבים מהאנשים.

אז באילו מקרים צריך מדרסים?

הגוף האנושי בנוי על מערכות של עצמות, רקמות ושרירים אשר לעיתים בשל עומס יתר, יציבה לא נכונה ואורח חיים לא בריא-  סובלים מעומס יתר מה אשר משפיע על תפקודי הגוף.

מדרסים שמקלים במידה רבה כאבים שונים, מתאימים למגוון מקרים ביניהם:

דורבן בכף הרגל – דורבן בכף הרגל הינו בעיה קשה וכואבת, כאשר הדורבן נוצר בשל עומס יתר על כפות הרגליים תוך שהכאב שנוצא מקנה תחושה של מסמר נעוץ בעקב הרגל. מדרסים מקצועיים מקלים על העומס, יכולים לסייע בהפחתת הכאבים ובהעלמת הדורבן מכף הרגל.

מדרסים

כאבי גב – יציבה לא נכונה היא אחת הסיבות העיקריות לכאבי גב. המדרסים שמשפרים את היציבה ומאזנים את הגוף מסייעים רבות להקלה בכאבי גב.

כאבי שכמות – גם כאבי שכמות נגרמים מיציבה לא נכונה וגם ממאמץ ומתח שהגוף צובר. בשל כך רצוי לבצע התאמה של מדרסים לכף הרגל וזאת על מנת ליהנות מגו זקוף ופחות עומס על הכתפיים והשכמות.

כאבים בברכיים ובכפות הרגליים – הברכיים שלנו עלולות לכאוב בכל מצב בזמן הליכה ממושכת, כאשר אנו צוברים משקל עודף בגוף או בזמן פעילות גופנית ענפה. בשל כך רצוי לבצע התאמת מדרסים לכל סוג של בעיה, או להבדיל לכל סוג של פעילות גופנית.

יציבה לא נכונה – מדרסים מסייעים רבות ליציבה נכונה גם לילדים וגם למבוגרים. כדי להתנהל נכון בחיי היום יום חשוב לגשת לחברות המתמחות בהתאמת מדרסים, וליהנות מהתאמת מדרסים באופן אישי.

כתוב/כתבי תגובה