רוקט פוקט בצורות

רוקט פוקט בצורות – צאי לגלות את הסגנונות שבשוק

שנים אנחנו שומעים על הניסיונות לפצח את חידת האורגזמה הנשית במוצרי מין ואביזרים למיניהם, ומשנה לשנה אנחנו מתקדמים יותר ויותר. היום אנחנו גם יודעים שיש בהחלט גם נקודת ג'י אחרי ששנים רבות טענו שזהו מיתוס. אבל אנחנו יודעים גם שרוב הנשים מעדיפות להגיע לאורגזמה לא בחדירה וזהו תפקידו המובהק של ויברטור שמיעוד אך ורק לכך – הרוקט פוקט. ויברטור קטן משמעותית מוויברטור גדול בגודל טבעי, ומתאים למי שמעדיפה את התענוג שלה קומפקטי. יש גם כאלה וגם להן מותר ליהנות מהוויברטור שמתאים למידות שלהן ולהעדפות המיניות שלהן.

רוקט פוקט בצורות
רוקט פוקט בצורות

למה דווקא רוקט פוקט?

רוקט פוקט הוא המצאה גאונית למי שמעדיפה את האורגזמה שלה ללא חדירה ממש וגם יודעת בדיוק אילו נקודות לגרות על ידי האצבע שנכנסת לתוכו, ואילו נקודות נוספות מפיקות לה את ההנאה הגדולה ביותר. מכיוון שכל הנשים שונות זו מזו במבנה שלהן, הן שונות גם במבנה איבר המין ובגודל ובצורה של הוויברטור שעושה להן את זה. למי שמתאים משהו מסיבי ועבה לא יתאים ויברטור דק ולהפך, ולמגוון ההנאות שאפשר להרגיש בעזרת הוויברטורים שיש היום. מכיוון שכך, נוצרו אחרי הרוקט פוקט הקלאסי והראשוני תצורות שונות של רוקט פוקט שמנסים לנחש את המבנה האנטומי של נשים רבות ולהתאים להן את הרוקט פוקט שנכון להן, לאורגזמה מדויקת ועוצמתית.

אילו צורות של רוקט פוקט אנחנו מוצאים היום?

ראשית, יש להבדיל בין החומרים השונים של אביזרי מין בכלל ורוקט פוקט בפרט. תמצאו היום את הרגילים מחומר פלסטי רגיל עם מגע כזה, רוקט פוקט מסיליקון רפואי עם מגע יותר טבעי ותצורות שונות בכל מקרה.

  • רוקט פוקט ארנבון – לארנבון יש כמובן אוזניים כמו שיש לוויברטור שנקרא כך, אבל הוא מיועד להוסיף אפשרויות של עונג בנקודות עדינות יותר ולגודל דגדגן שונה. האוזניים מוסיפות מגע מרפרף נוסף על הרטט של הגוף עצמו.
  • רוקט פוקט עם ראש נפרד – הראשים המיוחדים הם אלה שנבדלים מגוף הוויברטור הקטן כדי לכוון ולמקד את הרטט רק בדגדגן בצורה עוצמתית.
  • רוקט פוקט מתעקל – למי שמעדיפה להגיע ליותר נקודות בו זמנית.
  • מג'יק וונד – זה הדגם שמעוצב בצורה נוחה יותר לאחיזה ומאפשר שליטה טובה יותר.

כתוב/כתבי תגובה