ירקות מוקפצים

ירקות מוקפצים

ירקות מוקפצים

בישול בריא הוא אחד מהתחומים היותר פופולאריים שמלווים אותנו. אנו משתדלים לחיות אורח חיים בריא ומשלבים בארוחות שלנו ירקות, קטניות ועוד התורמים לשיפור ושמירה על הגוף. בגלל קצב החיים המהיר והתעשייתי שאנו חווים כיום , צריכים למצוא את האיזון ולרפד את הקיבה באוכל איכותי ומזין, איך אפשר לעשות זאת? האם יש פתרון מהיר גם לאלו שעובדים שעות רבות מחוץ לבית ובכל זאת לשמור על בריאות תקינה ובריאה? התשובה היא חיובית! בעזרת ירקות מוקפצים.

ירקות הם העיקר

תמיד למדו אותנו שירקות הם חשובים ומועילים לגוף, אבל לא תמיד לקחנו זאת ברצינות. היום המודעות היא הרבה יותר גבוהה כמו כן גם השילובים של כל מיני ירקות קיבלו תפנית משמעותית ושדרוג . אם עד לפני שנים לא רבות הירקות היו כחלק מארוחה או נספח הרי שהיום הירקות המוקפצים הם בקדמת הבמה. אנו יכולים לראות זאת בעיקר במסעדות המתמחות באוכל היפני, סושי . הסושי מורכב מדגים ואורז אבל גם ירקות הם מהווים חלק נכבד ממנת הסושי הממוצעת. הירקות הם בעלי ערך תזונתי גבוהה וגם ילדים כבר יודעים במה מדובר.

להרכיב מנה טעימה במהירות

ירקות מוקצפים נותנים יתרון משמעותי למנה מהירה ומה זה אומר? כאשר אין זמן או שרוצים לנשנש משהו קטן אבל בכל זאת בריא , ירקות מוקפצים הם הפתרון הטוב ביותר לכך. אפשר לשלב מנת סושי טעימה בצד הכוללת ירקות והנה לכם מנה טעימה, מזינה, בריאה והכי חשוב מהירה. לצד המנות המהירות הכוללות ירקות מוקפצים אפשר לטבול ברטבים שונים ומעניינים שבהחלט מקפיצים את המנה (עם הירקות).

roasted-vegetables-719622_640

המנות המהירות שכוללות ירקות מאודים מראים הצלחה גדולה בשוק הישראלי ובכך נותנים מקום מכובד לירקות, שלפעמים השאירו אותם קצת מאחור. אפשר לשחק עם הירקות (לא באמת) ולעשות שילובים נפלאים וטעימים של מספר ירקות מאודים ביחד, גם משדרג את הטעם וגם מספק ערך תזונתי גבוה.

איפה מוצאים ירקות מאודים בימינו?

נכון שאפשר להכין בבית אבל זה לוקח זמן, ומה עושים אם נמצאים בעבודה? פשוט מאד מזמינים ממקום המתמחה בתחום – כיום יש מסעדות שמשלבות אוכל סיני, יפני ששם אפשר למצוא תפריט עשיר ומגוון הכולל גם ירקות מסוג זה. אל תתפשרו על איכות, מדובר פה בבריאות שלכם. לכן לכו על הטרי וטעים.

כתוב/כתבי תגובה