לחזור לכושר

5 פריטים שיחזירו אתכם לכושר

לחזור לכושר

אם תמיד שמרתם על כושר גופני, אבל אורח החיים הקדחתני והעמוס הוביל אתם להיעדר זמן פנוי כדי לבצע פעולות גופנית – כדאי שתכירו מספר פריטים שווים, שיכניסו אתכם חזרה לכושר גופני ויהוו אטרקציה בעת האימון.

מלבד זאת, ביצוע אימונים גופניים באופן סדיר, ישפר את איכות החיים, יחזיר את האנרגיה לגוף, וכמובן שאימונים נכונים: יפרישו לגוף חומרים פעילים לשיפור מצב הרוח, ביניהן:  אנדורפינים ואדרנלין. אז כיצד חוזרים לכושר גופני במהירות? הנה 5 פריטים מעוררי מוטיבציה:

צמיד כושר אטרקטיבי

צמידי כושר הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים ביותר, זאת בשל היכולת של הפריט לספק את כל המידע הדרוש למתאמן. צמיד כושר חכם Huawei AW61, מספק באמצעות מסך איכותי בגודל 0.96 אינץ'  – את כל המידע הדרוש לשיפור הכושר הגופני.

הצמיד מודד צעדים ומרחקי הליכה, מנתח ומפרט את מחזורי השינה וזמני השינה של המתאמן. לצמיד משקל קטן של 22 גרם בלבד, והוא ימדוד את קצב הלב, את מצב הגוף, ואת הכושר הכללי.

באמצעות הצמיד אפשר לדעת כמה קלוריות שרפתם במהלך היום או במהלך אימון, ואיזו פעילות יש לבצע כדי לשרוף את כמות השומן הדרושה. את המידע החשוב מעביר הצמיד באמצעות אפליקציה, ישירות אל הסמארטפון. נוסף לכך, הצמיד עמיד במים ומאפשר צלילה עד לעומק של 100 מטרים ללא נזק. לכן הוא מעולה גם עבור שחיינים וצוללנים.

משקל מזון

כדי לשפר את הכושר הגופני ולהוריד במשקל, דרושה תזונה נכונה ותפריט אישי לשילוב ארוחות מלאות באנרגיה, לפני ואחרי האימון. אם אתם רוצים להתמיד באכילה נכונה ולמדוד את מספר הקלוריות של כל מוצר ומזון – תוכלו לרכוש משקל מזון דיגיטלי. המשקל יאפשר לשקול בקלות כל מאכל, ובכך לעמוד בדרישות התפריט אשר הותאם לכם על ידי מאמני כושר או תזונאים.

נעלי ספורט מתואמות לפעילות הגופנית

זה נכון, כמעט כל נעל ספורט תתאים לאימון גופני. ובכל זאת, כדי להגדיל תוצאות ולשפר ביצועים – חשוב לבחור נעלי הספורט המתאימות לסוג האימון. כיום, ישנן נעלי טניס, נעלי כדורסל, נעליים המתאימות לכדורגל, או כאלה שמעולות לאימון אירובי. בחרו זוג נעליים ממותגות שיאפשרו לכם מקסימום תמיכה ומנח נכון לכף הרגל, ותראו כיצד הביצועים שלכם משתפרים.

משקולות רגליים

אימוני אירובי יעילים במיוחד להורדה במשקל ולחיטוב הגוף. אם אתם רוצים להגביר את העומס על השרירים, תוכלו לרכוש משקולות רגליים במשקלים שונים. המשקולות נצמדות באמצעות בד דביק אל הרגליים, וניתן להרכיב ולהסיר אותן ביעילות ובמהירות. המשקל שיתווסף בעת האימון יעזור לחטב את הגוף במהירות ולבנות מסת שריר.

מזרן פילטיס

במידה ואתם לא רשומים לחדר הכושר, אבל רוצים להתחיל את הפעילות הגופנית בבית או בחצר, כדאי לרכוש מזרון יוגה או פילטיס, שיספק לכם מצע נוח לפעילות גופנית. על המזרון אפשר לתרגל יוגה, הוא מאפשר ביצוע מתיחות ביעילות, כמו גם מנוחה והרפיה לאחר אימון אינטנסיבי. המזרונים אינם יקרים, קל לשאת אותם ממקום למקום, וניתן לרכוש אותם בכל חנות לציוד ואביזרי ספורט. באמצעות מזרוני יוגה, צמיד כושר חכם, משקולות רגליים, ונעליים נכונות – אפשר לחזור בהדרגה ובקלות, לכושר גופני.

כתוב/כתבי תגובה