עו"ד ביטוח לאומי

מהו התפקיד של האגף לשיקום נכים?

אתם יודעים כיצד בודקים חוסן של חברה? כיצד בוחנים האם חברה מסוימת היא חזקה? לא לא מסתכלים על הצבא שלה וגם לא על מערכת המשפט שלה אלא על האופן בו החברה דואגת למי שפחות שפר עליהם המזל. בכדי לדעת אם חברה מסוימת היא חזקה או לא אנחנו צריכים לבחון מה היא עושה למען החולים, למען העניים וגם למען הנכים. ברגע שחברה מסוימת דואגת לאנשים אלו אנחנו יכולים להיות בטוחים כי היא תעמוד בכל זעזוע ותתגבר על כל מכשול. עליכם לדעת כי אף אחד אינו חסין מפני נכות, מחלה או מצב כלכלי רעוע ולכן אל תגידו לי זה לא יקרה אלא הפעילו לחץ על מקבלי ההחלטות לדאוג לכלל האוכלוסייה. על רקע זה ניתן לומר כי התפקיד של האגף לשיקום נכים בביטוח לאומי ובמשרד הביטחון הוא חשוב ביותר והוא אשר משפיע על החברה שלנו בצורה עצומה.עו"ד ביטוח לאומי

האם להתנהל לבד מול האגף?

עליכם להבין כי האגף משפיע על השיקום שאותו יקבלו הנכים, על ההטבות שהם יקבלו ועל ההנחות שלהם הם יהיו זכאים. על כן ניתן לומר כי התפקיד של האגף הוא קריטי ואל לנו לזלזל בו. אך לא ניתן להתעלם כי פעמים רבות הן האגף במשרד הביטחון והן האגף בביטוח לאומי מערימים קשיים עצומים על הנכים. כך יוצא כי נכים רבים אינם מקבלים את המגיע להם ונתקלים בקושי עצום. על רקע זה אנחנו רוצים להמליץ לכם לא להתנהל לבד אל מול הביטוח הלאומי אלא לבצע את ההתנהלות מולו אך ורק בעזרתו על עו"ד ביטוח לאומי אשר יסייע לכם בכל אשר תצטרכו.

האם כל עו"ד יכול לסייע לי?

עליכם להבין כי ההתנהלות מול האגף מחייבת מקצועיות עצומה והבנה מה החוק קובע לגבי התנהלות האגף. על רקע זה אנחנו רוצים להמליץ לכם לא לפנות אל כל עו"ד אלא רק לעו"ד אשר ההתמחות שלו היא ליווי מול ביטוח לאומי ומשרד הביטחון. כך תבטיחו כי הייעוץ של העו"ד יהיה הטוב ביותר וישרת אתכם בצורה מושלמת.

כתוב/כתבי תגובה