אבקות חלבון מומלצות

אבקת חלבון מומלצת: כך תדעו לבחור

מי שמגיע אל חנות טבע, בית מרקחת או כל חנות שמוכרת תוספי תזונה ובפרט אבקות חלבון, יכול למצוא לא פעם קטלוג עשיר של אבקות חלבון מסוגים שונים. אבקות אלו משמשות ספורטאים רבים שצורכים אותן על בסיס קבוע, וכן אנשים שאינם בהכרח עוסקים בפעילות ספורטיבית או עוסקים בה במידה פחותה.

אבקות חלבון מומלצות

מאחר וקיים מגוון רחב של אבקות חלבון מומלצות, אנחנו צריכים לדעת במה להשתמש, כך נוכל להפיק מהן תועלת מרבית. צריך לומר, קיימים הבדלים שונים בין האבקות, בין אם זה על בסיס סוג החלבון, או יותר נכון ממה הוא מופק, בין אם זה חלבון מהחי (גבינה או ביצים) או חלבון שמופק מקטניות מסוגים שונים. אנחנו יכולים למצוא למעשה שלושה סוגי חלבונים, גבינה, סויה, וקזאין.

בעיקרון, חלבון ממי גבינה נחשב לטוב ביותר, שכן הוא מלא וקל לפירוק. מצד שני, סביר להניח שטבעוניים לא ירצו להשתמש בהן, וכן שומרי מסורת יעדיפו להשתמש באבקות חלבון אחרות, בהן ברור מהיכן החלבון מגיע ואיזה תהליך הוא עבר בדרך.

אבקות חלבון מומלצות נוספות, הן כאלה שכוללות רמת ספיגה טובות של החלבון. ככל שהוא נספג יותר מהר וחזק, כך האבקה הרבה יותר איכותית. נקודה נוספת שמשפיעה על איכות האבקה, היא הרכב ותכולת האבקה. ישנן אבקות שכוללות מרכיבים שונים ומגוונים. אנחנו צריכים להקפיד על אבקות שכוללות ויטמינים, נוגדי חמצון ומינרליים. אבקות חלבון צריכות לכלול כמה שפחות סוכר, כמה שפחות שומן או פחמימות וכן לקטוז. מדובר על מרכיבים שהם הרבה פחות איכותיים, מן הסתם. עוד נקודה שמשפיעה על איכות האבקה והחלבון, היא מי אחראי על הייצור שלה ועד כמה היא אמינה. ישנן חברות רבות בשוק שמציעות אבקות חלבון מסוגים שונים, לא כל חברה נחשבת איכותית וטובה. יש להקפיד על רכישת אבקות של חברות אשר עומדות בתקנים המחמירים ביותר, אבקות של חברות אשר אנחנו יודעים בוודאות מי הן, מה הן מציעות ואיזה שם יש להן בשוק. כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שאנחנו מקבלים את המוצר הטוב ביותר שיש.

כתוב/כתבי תגובה