מה היא גלידת חלבון והאם זה בריא?

מה היא גלידת חלבון והאם זה בריא?

מה היא גלידת חלבון בעצם?

הנה הגיע השיא של הקיץ וכולנו כבר יודעים את כל סוגי הגלידה שיש, מכירים את כל הטעמים, כי אי אפשר להעביר את הקיץ בלי מאכלים קרירים שינעימו לנו את המזג האוויר הקשוח. אך אם אתם רוצים גם להנות מגלידות טעימות וטובות וגם לשומר על בריאות ותזונה נכונה אולי גלידת חלבון היא מה שאתם מחפשים.

גלידת חלבון יכולה להיות גלידה דיאטתית שתעזור לכם לשמור על הגזרה, ואם אתם גם מתאמנים, תוכלו להיות בטוחים שהגלידה תעזור לכם גם להשיג את מנת החלבון שאתם זקוקים בשביל לשמור על רמת אימון גבוהה. 

גלידת חלבון משביעה

אחד הדברים החשובים ביותר בגלידת חלבון ששומרת על בריאות והדיאטה שהיא תשביע אותנו ותענה לנו על הצורך בגלידה טעימה ואיכותית. על כן אנו רואים שגלידות החלבון הן מזון שמצליח להשביע את רוב בני האדם לזמן ארוך יחסית של שעה וחצי לפחות וזאת כמובן בהשוואה לממתקים אחרים כמו חטיפי חלבון שהם לא נותנים את אפקט ההשבעה לאורך זמן.

כמו כן, הסוכרים נספגים באופן איטי בדם, וכך השובע נשמר לאורך זמן רב יותר. כל זה אומר שהגלידה מאפשרת לנו לצרוך אנרגיה שתאפשר לנו להמשיך בעיסוקי היום יום או לעזור לנו באימוני הספורט שאנו כה אוהבים. השילוב בין הסוכרים לחלבון מעכבים את ספיגת הסוכר בדם, גורמים לכך שהוא יתפרק באופן איטי ביותר ובכך לתת תחושת שובע לאורך זמן רב. זאת בשונה מצריכת ג'ל אנרגיה במהלך אימון ארוך, שמטרתו לספק אנרגיה זמינה ומיידית.

גלידות דיאטטיות

אנו מעוניינים שבגלידות שלנו יהיו ריכוז שומן נמוך יחסית ובכך הגלידות יכולות להיות מתוקות וטעימות אך לא משמינות. כיום אנו יכולים למצוא מגוון של גלידות בכל מיני סוגים וטעמים עם אחוזי שומן נמוכים ביותר, של 5% או אף פחות מכך והכי חשוב שלא תרגישו הבדל בטעם כלל, הטעם הטוב של הגלידה נשאר, יחד עם החלבון הבריא והקלוריות נשארות בחוץ.

מנת גלידה יכולה כמובן גם להחליף את ארוחת הערב ובכך אתם מפנקים את עצמכם במטעם איכותי וטעים. לכן אם אתם שואלים את עצמכם האם זה בריא לצרוך גלידת חלבון בקיץ, אתם יכולים להיות בטוחים שכן וליהנות מכך ללא חשבון.

כתוב/כתבי תגובה