עגיל באוזן

איך לטפל נכון בעגיל באוזן

עגיל באוזן

לאחר שמחדירים עגיל לאוזן חשוב להקפיד ולמרוח ג'ל ייעודי כמה פעמים ביום לאורך שישה שבועות. פעולה זו מגנה על האוזניים ומונעת מראש התפתחות של דלקות באזור רגיש זה.

ערכה סטרילית של עגילים לאוזניים

האוזניים הן אזור מאד רגיש בגוף ולא אחת מתפתחות בו דלקות בדרגות שונות.  לכן השימוש בערכה הסטרילית וההיפו אלרגית המיוצרת בארה"ב היא הפתרון המושלם לניקוב חורים באוזניים ללא תופעות לוואי והתשובה לשאלה איך לטפל נכון בעגיל באוזן.

בשיטה זו רוכשים ערכה חד פעמית ומתקינים באופן מידי את העגילים בכל אוזן באמצעות מוט ייעודי הקיים בערכה שנשאר בתוך האוזן גם לאחר פעולת הניקוב.

מכיוון שמדובר בערכה שעברה הליך של סטריליזציה במפעל, רוב הסיכויים שלא תהיה התפתחות של דלקת אך ליתר ביטחון מומלץ למרוח כמה פעמים ביום ג'ל מיוחד לאורך ששה שבועות אשר הוא ימנע את ההתפתחות של הדלקת אם יהיה זיהום ולו זיהום קל.

שיטות חדשניות בייצור העגילים

המפעל הוותיק האמריקאי מייצר לאחר הרבה מחקרים פורצי דרך  את הערכות המצוינות הנמכרות כבר בשש יבשות לאורך שנים רבות וגם בישראל כבר למעלה מעשרים שנה.

השיטה המתוחכמת הוכיחה כי היא הטובה ביותר הקיימת בתחום העגילים והיא מותירה הרחק מרחוק את שיטת האקדח המיושנת אשר גרמה להרבה מאד זיהומים לאורך שנים רבות.

התוצאות המצוינות דרבנו משפחות רבות לרכוש אותן ולנקב את אוזניהן של התינוקות ושל הילדות בגילאים השונים כדי להוסיף יופי רב לכל ילדה ופעוטה.

המשפחות אינן מבצעות שימוש בשיטת האקדח לאור ההשלכות של הפעולה באמצעותו בעיקר עקב חוסר בסטריליזציה.

הערכות הייחודיות בעולם

כשהחשיבה היא מניעת זיהומים, הוקדשה מחשבה רבה להליך הייצור ושיטות העבודה במפעל בארה"ב. המאמצים האלה הוכיחו את עצמם כחשובים ונכונים ביותר כיוון שמכוני התקנים של האיחוד האירופי ושל ישראל, אישרו את השימוש הבטוח באמצעי זה ובנוסף לכך קיים גם אישור רשמי של משרד הבריאות ומחלקת התרופות האמריקאי ה FDA.

כל המכלול הזה מאפשר לכל משפחה להיות רגועה ולהתקין לילדות עגילים באמצעות ערכה זו תוך שימוש בג'ל כאמצעי הגנה בלבד.

קראו גם: איפה עושים חורים באוזניים

כתוב/כתבי תגובה