ביטוח בריאות פרטי לחו"ל: מה זה אומר

מי לא אוהב לטוס לחו"ל? אפשר לנסוע לדיסניוורלד בארצות הברית, לעשות סקי בהרי האלפים, לתצפת על מגדל אייפל בצרפת וכמובן לפגוש קרובי משפחה מכל קצוות תבל. אך בחו"ל, כמו בארץ, איננו חסינים מפני סכנות כמו פציעות, נפילות או תאונות. אך בעוד בארץ אנו יכולים לרוץ לקופת החולים הקרובה במקרה הצורך, הרי שבחו"ל העניינים הופכים למורכבים יותר. משום כך, רבין מבין התיירים הישראליים דואגים להסדיר פוליסת ביטוח רפואי לחו"ל.

ביטוח בריאות פרטי לחו"ל

מדוע דווקא ביטוח בריאות פרטי לחו"ל?

כל אזרח במדינת ישראל מבוטח בביטוח ציבורי, אך ביטוח זה אינו כולל את כל הכיסויים הדרושים בעת הצורך. ביטוח פרטי, לעומת זאת, מכסה מקרים רבים: תרופות שאינן כלולות בסל, ניתוחים, טיסות למדינה אחרת במקרה של ניתוח ועוד. כמו כן, צוות הסוכנים המקצועי האחראי על הביטוח הפרטי מעניק שירותי מקצועי ויחס אישי לכל מבוטח. כמו כן, הביטוח הפרטי מתייחס גם למקרים הבאים:

  • ביטול נסיעה – כיסוי בעקבות הפסד תשלומים אשר נגרם כתוצאה מכך שהנסיעה התבטלה.
  • חפצים אישיים – כיסוי בעקבות אובדן חפצים אישיים.
  • קיצור נסיעה – כיסוי עבור הפסדי תשלומים שנוצרו בעקבות נסיעה קצרה יותר מהמתוכנן.
  • ספורט חורף – כיסוי המותאם במיוחד לפעילויות ספורטיביות הנערכות בחורף כמו סקי או גלישת שלג.
  • ספורט אתגרי – פוליסה המכסה פציעות ופרוצדורות רפואיות אשר נגרמות כתוצאה מספורט אתגרי בעולם.
  • חופשות המצריכות כיסויים נוספים – מדובר בחופשות מיוחדות כמו טיולי תרמילאים המצריכות לא פעם שימוש בשירותי חילוץ והצלה.

איזה ביטוח מתאים לי

כדי לדעת מהו הביטוח המתאים לכם, חשוב להתייעץ עם סוכן אשר מבין בתחום. סוכן זה יבחן כמה פרמטרים אישיים חשובים כמו גיל, מצב משפחתי וכושר גופני, וירשום אתכם לפוליסת הביטוח המתאימה ביותר. בחירת פוליסת ביטוח בריאות פרטי לחו"ל היא עניין חיוני וחשוב, ולכן יש צורך לשקול את העניין באופן רציני. חשוב למצוא את הסוכן המתאים עבורכם, הסוכן המנוסה והמקצועי שיודע לשאול את השאלות הנכונות. סוכן שכבר בפגישה הראשונית עמו ניתן לראות עליו שהוא יודע מה הוא עושה. תוכלו להתייעץ בפורומים או לפנות לחברים קרובים שטסים הרבה לחו"ל.

כתוב/כתבי תגובה