ניתוח אף

ניתוח אף

כל אחת וכל אחד היה רוצה להיראות במיטבו, מבלי לחוש תחושות של פחד, בושה וכדומה. ניתוח אף יכול לשפר בצורה משמעותית את מראה הפנים, לנסוך תחושות של קבלה עצמית, ביטחון עצמי וערך עצמי גבוה יותר. לא מעט ילדים ובני נוער חווים רגשות קשים של חוסר קבלה עצמית, רק בגלל האף שלהם. ניתוח אף יכול לשנות את כל התמונה, ולספק להם תחושה של שלמות וסיפוק עצמי גבוהים יותר. אין צורך להתבייש מתמונות פרופיל או לברוח בכל פעם שמישהו שולף מצלמה. באמצעות ניתוח פשוט ובטיחותי, ניתן לשנות לחלוטין את מבנה האף ולהעלות את הדימוי העצמי לגבהים חדשים. הניתוח מתאים לכל מי שמלאו לו 18 שנים, והוא מעוניין להרגיש טוב יותר עם מראה הפנים שלו. הדבר נכון במיוחד עבור כל מי ששבר את האף בילדותו, אך גם לכל מי שנולד עם אף שאינו מתאים לו.

ניתוח אף

כל מה שכדאי לדעת לגבי ניתוח אף

בטרם מתחילים את התהליך יש צורך להגיע לפגישת ייעוץ עם הרופא המנתח. במהלך הפגישה מנהלים תיאום ציפיות, הבנה של רצון הפציינט והסבר לגבי התוצאות האפשריות בפועל. הפלסטיקאי בוחן את מבנה הפנים של הפציינט, מבנה האף ורמת הא-סימטריה שלו, איכות עור הפנים וכדומה. יתכן כי הפציינט יופנה לבדיקה אצל רופא אף – אוזן – גרון על מנת לוודא כי הכול תקין ואין חשש לחסימות. הניתוח עצמו מתבצע לרוב בהרדמה מלאה, או לחילופין בהרדמה מקומית – בהתאם לסוג הניתוח הנחוץ ורמת המורכבות שלו. בימים הראשונים שלאחר הניתוח צפויה להופיע נפיחות באזור האף והעיניים, עלולים להופיע שטפי דם שיעברו תוך עשרה ימים לכל היותר. לאחר הניתוח האף נשאר מגובס למשך חמישה ימים, ולאחר מכן הוא נחבש באמצעות פלסטרים לעוד מספר ימים בודדים. במהלך התקופה הזו אסור להרטיב את אזור הפנים, ויש צורך להגיע לביקורת אצל הרופא המנתח.

לסיכום, ניתוח אף יכול לשפר משמעותית את ההרגשה הפנימית והערך העצמי של כל מי שסבל במשך כל ילדותו מצורת האף שלו. הניתוח עצמו אינו מסובך במיוחד ונחשב לבטיחותי ונפוץ במיוחד. חשוב כמובן להגיע עם ציפיות ריאליסטיות ולא להתעצל להגיע לביקורת.

כתוב/כתבי תגובה