מנתח פלסטי

ניתוחים פלסטיים: מה נשים חושבות שגברים רוצים?

כל אישה רוצה להרגיש טוב עם עצמה. כיום, ניתן למצוא שפע של טיפולים אסתטיים כדי לגרום לנשים להיראות מצוין גם בגיל מבוגר יותר. 

בשנים הקרובות כנראה יהיו עוד ועוד טיפולים מדהימים שעוזרים לאישה לשמר את המראה הצעיר והרענן שלה לאורך שנים. זה לא סוד שבאופן טבעי על ידי הזמן והלידות אישה מאבדת את החיונית של העור, הוא מתמלא קמטים ולמעשה תהליך ההזדקנות קורה די מהר, ובשביל זה קיימים כל הטיפולים האלו.

אולם השאלה היא האם הנשים משקיעות במקומות הנכונים? כדי שאישה תהיה אטרקטיבית בעיניו של גבר יש פרמטרים מסוימים ואילו לפעמים, האישה חושבת שעליה דווקא להשקיע במקומות אחרים.

אז מה נשים חושבות שגברים רוצים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

ניתוחים פלסטיים:

כאשר אישה מבצעת ניתוח פלסטי כל שהוא כדי לשפר את המראה שלה, לרוב היא תשקיע כנראה במה שהופך אותה ליפה יותר ואטרקטיבית בעיני המין השני, הגברים. זה לא חייב להיות ככה, אולם על פי רוב זה ככה. 

מה שמעניין זה שנשים נוטות להשקיע בניתוחים פלסטיים באזור הפנים. זה יכול להיות מתיחה של האזור כדי שלא ייראו קמטים על העור. זה יכול להיות ניתוח פלסטי באזור העיניים גם, כדי למתוח את האזור ולגרום לו להיראות צעיר וחלק. או אפילו ניתוח אף פלסטי.

אולם מסתבר שאת הגברים מעניינים דברים אחרים. בעיניהם מה שהופך אישה לאטרקטיבית זה הרבה מאוד יהיה תלוי גם בגוף עצמו. 

מודל הגוף הנשי האידיאלי בעיני גבר הוא פלג גוף עליו שבולט החוצה לעומת בטן שטוחה שמתחתיה. כמובן שכדי להגיע לפרופורציות וסימטריה כזו יש צורך לא רק בניתוח הצרת היקפים, אולי, להגדלת החזה אלא גם בעבודת כושר אי

כתוב/כתבי תגובה