אימון כושר אישי

אימון כושר אישי – כיצד הוא בנוי?

שוקלים להתחיל ולהתאמן אצל מאמן כושר אישי? אז לפני שאתם שוכרים מאמן ורוכשים בגדי ספורט, חשוב שתדעו כיצד והיכן האימונים נערכים. כך תוכלו להכין את עצמכם בהתאם לאימונים.

כשאנחנו הולכים למכון כושר להתאמן, ברור לנו כיצד אנחנו אמורים לעבוד שם. יש חימום של כמה דקות על ההליכון, לתת לשרירים להתחמם, ואז אנחנו עובדים, על פי התוכנית, על מכשירים מסוימים, בכל יום על קבוצת מכשירים אחרת במטרה לעבוד על שרירים מסוימים. כל אימון נמשך בין 45 דקות לשעה, בסופו אנחנו מבצעים חימום בהליכון או באופניים.

כשאנחנו עובדים במסגרת אימון כושר אישי, אנחנו צריכים לזכור כמה דברים, האימון לא נערך במכון כושר ולכן יש יותר צורך ויכולת לאלתר, דבר שני, הרבה פעמים האימון נערך בתוך שעות עמוסות (עבורנו), בין משמרות, בין שיעורים וכדומה. למה זה חשוב, כי לא בטוח שיהיה לנו את כל הזמן שאנחנו יכולים להשקיע במכון. מה שבטוח הוא, שמאמן כושר אישי ידע לבנות לנו תוכנית מותאמת על פי הצרכים והיכולות שלנו. יש לקחת בחשבון נקודה נוספת והיא העלויות, במכון כושר אנחנו משלמים עבור כניסות ללא הגבלה, אצל מאמן כושר אישי ייתכן ואופי התשלום יהיה שונה.

מה אנחנו צריכים לדעת על אימון כושר אישי

האימון, כאמור, נערך במרחב ציבורי פתוח או בבית. אם הוא נערך במרחב ציבורי פתוח, קרי פארק או גינה, אז המאמן יביא אביזרים שונים שישמשו אותנו בזמן האימון וכן הוא ישתמש במכשירי כושר שנמצאים במקום ועומדים לרשות כולם. לכן גם חשוב להקפיד שהאימון לא ייערך בשעות עמוסות, אך אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מחכים שהמכשירים ייתפנו במקום להתאמן.

לגבי השאלה, כיצד מבצעים אימונים במרחב הציבורי, ובכן, אם מדובר על יום שמשי ונעים, זו לא אמורה להיות בעיה, בימי גשם יהיה צורך לחפש מקום מקורה.

אם האימונים נערכים בבית, אז מן הסתם צריך לפנות שטח לכך, וכן צריך שיהיו כמה אביזרים שיהיה ניתן לעבוד איתם. המאמן יביא את אותם אביזרים לאימון, אנחנו צריכים לספק את המקום והנוחות לשם כך.

 

כתוב/כתבי תגובה