ביטוח רפואי לחו"ל

שאלות ותשובות בנושא תאונות אישיות

כאשר מדברים על ביטוח תאונות אישיות, חשוב לדעת בדיוק למה ואיך עושים זאת נכון כך שזה יטיב אתכם במצבים הפחות נעימים אם חלילה יתרחשו. מה מקנה לכם ביטוח תאונות אישיות ומדוע חשוב ללמוד אודותיו? הנה כמה דברים שכבר השפיעו לטובה על חייהם של אנשים שלא ציפו שזה יקרה להם- הכול מתחיל ונגמר בתכנית הנכונה, ביטוח תאונות אישיות משולב עם ביטוח בריאות פרטי שיקל על התנהלות חייכם.

אז הבנתם נכון, ביטוח תאונות אישיות מקנה לכם שקט נפשי, הוא יכול להקנות לכם את השקט שהוא מקנה ללא מעט אנשים שחשבו שהם לא צריכים אותו. המחיר? זה כבר באמת עניין שולי, קודם מה שחשוב זה להבין.

אז מה הכיסוי הראשון במסגרת ביטוח תאונות אישיות?

לפני שמדברים על שאר הכיסויים במסגרת ביטוח תאונות אישיות, חשוב לדבר על כיסוי מתאונה, כן מוות מתאונה. נשמע שלא נעים לדבר על כך אבל חובה. מה זה בעצם מכסה? מוות מתאונה שהתרחש במהלך תקופת הביטוח- חשוב לציין זאת כן? הינו כיסוי חובה שאי אפשר להתעלם ממנו או להסירו מהפוליסה. סוג הפיצוי מעניק/ מקנה למשפחת הנפטר פיצוי חד פעמי במקרה של פטירתו עקב תאונה.

ביטוח

מה לגבי נכות או אשפוז?

כיסוי נכות מתאונה הכוונה למקרה ביטוח שהתרחש מנכות כתוצאה ישירה מהתאונה אשר התרחשה למבוטח בזמן הביטוח- תקופת הביטוח. חשוב לציין כי יש שיעורי נכות ומתחתם לא יהיה ניתן לממש את הכיסוי. הפיצוי הינו פיצוי חד פעמי והוא ניתן במקרה של נכות לצמיתות בעקבות התאונה. כאמור- מקרה הביטוח. במצב של אשפוז עקב תאונה, חשוב לציין כי הכיסוי יכנס לתוקפו במידה והאשפוז עלה על 3 ימים. הפיצוי אשר יינתן יועבר על פי פיצוי יומי. שוב, גם כאן חשוב להזכיר כי המקרה חייב להיות הגורם הישיר לתאונה- כאמור מקרה הביטוח.

מה לגבי פציעות כמו שברים או כוויות?

מצבים בהם הגוף עבר פציעת שברים או כוויות בעקבות תאונה יעניקו למבוטח אף הם פיצוי חד פעמי ושוב- במידה ואכן הוכח כי הגורם הישיר הינו מקרה הביטוח. הפיצוי עצמו ייכנס לתוקף בתנאי שהמבוטח ספג פגיעה מדרגה שנייה או שלישית- שוב חשוב לציין את עניין מקרה הביטוח- כלומר? קשר ישיר עקב התאונה.

מה קורה במצב סיעודי?

מצב סיעודי עקב תאונה, יעניק למבוטח פיצוי חד פעמי במקרה ואכן הפך חלילה המבוטח לסיעודי בעקבות התאונה.

לפרטים נוספים, מידע נוסף וכל מה שקשור לעניין תאונות אישיות, בקרו באתר הבית שלנו והבטיחו את עצמכם בבחירת הגנות נכונות.

כתוב/כתבי תגובה