אוסטאופתיה

אוסטאופתיה

אוסטאופתיה היא שיטת טיפול שהתגלתה על ידי רופא מנתח שנולד וגדל בארה"ב. הרופא מצא שיטת טיפול שיש לה השפעה יעילה לטיפול בבעיות רפואיות ובכאבים כרוניים. הרופא החל לטפל באמצעות השיטה בהצלחה גם בכאבים כרוניים וגם בזיהומים. 

אבל מה זה אוסטאופתיה? 

מדובר בשיטת טיפול שהומצאה בתקופה שבה לא היו אנטיביוטיקה או תרופות רבות בזמן שהרופא שיישם את השיטה הבין כי ניתן לטפל בכאבים כרוניים באמצעות ביצוע מניפולציות המשפרות את מערכות הגוף. 

השיטה מטפלת במערכות השלד, העיכול, הלימפה והנשימה כמו גם במערכת הורמונים, מערכת העיכול ועוד. שיטה זאת מבינה כי הגוף שלנו יכול לאזן את עצמו ולרפא את עצמו באמצעות תרגול בעיקר כאשר האיזון של הגוף מתערער. מי שמטפל בשיטת אוסטאופתיה יודע כיצד לרתום את הגוף למען איזון ולחזק נקודות חלשות המעמיסות על הגוף. 

פגיעה למשל בתאונה שגרמה לטראומה בחוט השדרה: יכולה להשפיע על כל הגוף ולא רק על מקומות בהם נפגע הגוף, אלא גם על מערכות גוף שונות שצריך לאזן. המטרה בטיפול מסוג זה – שניתן לקבל גם בישראל על ידי מומחים – היא לאפשר לגוף להתמודד באופן עצמאי עם כל כאב או מחלה על ידי הכוונה וסיוע חיצוני שיעזור למטופל להתמודד עם כאב או עם בעיות בריאות אחרות. 

כיצד יודעים מה מתאים לנו?

מומחים בתחום ידעו להתאים את שיטת הטיפול לבעיה ממנה סובל כל אחד ואחת ולאפשר כלים נכונים לאיזון הגוף והתמודדות עם כאב או מחלה ממושכים. 

לסיכום, אוסטאופתיה היא שיטת טיפול המעביר אוסטאופת, שיטה חכמה ויעילה שמספקת לרבים הקלה משמעותית בכאבים ומחלות והיא עוזרת להפחית נטילת תרופות ואשפוזים. 

כתוב/כתבי תגובה