טיולי שייט מאורגנים

נופש בסגנון אחר טיולי שייט מאורגנים

טיולי שייט מעניקים לכם חוויה אטרקטיבית שונה מהמקובל. טיול לחו"ל כולל בדרך כלל טיסה ומעבר בין יעדים ברגל ועל הקרקע באמצעות מוניות אוטובוסים ורכבות, או רכבי הסעה מאורגנת, ואילו טיולי שייט מאפשרים לכם להנות מקרוב מהנופים הימיים, מפרצים וקרחונים למשל, ומהנהרות במדינת היעד, וגם הרפתקאות של מעבר בין מדינה למדינה באמצעות שייט בנהר או בים.

כאשר אתם שוקלים להירשם לטיולי שייט מאורגנים, כדאי להביא בחשבון שזו יכולה להיות חוויה נפלאה אבל יש גם אנשים ששייט כזה אינו מתאים להם. ההפלגות עלולו להוביל לכאבי בטן או תגובות שליליות ולכן מומלץ לוודא שאין בקרב הנוסעים בעיה של רגישות לשייט. אם הכל תקין, מומלץ לבחור יעד בהסכמה בין בני הזוג או החברים שמתכוונים לנסוע, ואם מדובר במטייל בודד – לפי בחירה אישית וכמובן תקציב אישי. כדאי לזכור שטיולי שייט נהרות מאורגנים אינם עניין של סופשבוע אלא של שבוע יותר, לעתים אפילו שבועיים או שלושה, ולכן לבחור תאיריכים שאין ספק שאתם פנויים בהם ולא תתקשו להתפנות למשימת הטיול.

טיולי שייט מאורגנים

טיולי השייט המאורגנים כוללים מפגש מקדים ובו תקבלו הסבר מפורט על היעדים והספינות ותוכלו להציג למדריכים את כל שאלותיכם בנוגע למסלול, לינה, ארוחות, עלויות טיפים וכו'. לאחר שבחרתם יעד שנראה לכם אטרקטיבי ומעניין יותר  לבחור תאריך ולסכם עם שותפים פוטנציאליים לטיול על הרשמה משותפת.

טיולי שייט מאורגנים אפשריים במקומות רבים בעולם. טיולים בים התיכון יוצאים בדרך כלל מנמל חיפה או אשדוד וטיולים למקומות מרוחקים יותר מתחילים בטיסה לעיר בירה כלשהי וכוללים גם סיור רגלי בה עוד לפני שמתחיל השייט, לאחר מכן נבקר במגוון יעדים נבחרים לאורך הנהר כאשר בכל אחד מהם נוכל סייר וגם ללון בספינת הטיולים. הספינה מהווה למעשה בית מלון צף וחוסכת לנו את הצורך לדאוג לארוחות, להזמין מקום במסעדות או לרדת לחדר האוכל במלון בשעות מקובלות. כמו כן היא חוסכת לנו חיפוש אחרי בתי מלון וחדרים מתאימים. טיולי שייט מאורגנים מספקים כאמור גם פתרונות לכל ענייני האכילה והלינה וחוסכים לנו דאגות.

כתוב/כתבי תגובה