אורן זריף

שיטת הפסיכוקינזיס של אורן זריף

 

אנשים רבים אשר ביקרו אצל אורן זריף- מטפל באמצעות אנרגיות ובאמצעות התת מודע, בשל כאב גופני כלשהו שלא נמצא לו שום פתרון בתחום הרפואה הקונבנציונלית- זכו לריפוי גופני מוחלט באמצעות פגישה אחת עם אורן זריף.  אורן זריף מטפל ברפואה תת הכרתית, אשר מתמקדת בשליטה בתת מודע ובטיפול באמצעות אנרגיות הוא הכתובת כיום עבור כל אדם שסובל מכאבים גופניים חוזרים ונשנים ללא שום פתרון.

אורן זריף

מהי שיטת הטיפול של אורן זריף

שיטת הטיפול של אורן זריף הינה שיטת טיפול הקרויה: שיטת הפסיכוקינזיס. שיטה זו מבוססת על ספרו של גוזף מרפי אשר חיבר את הספר: כוחו של התת מודע. האמונה שהתת מודע משפיע באופן מהותי על מצבו הגופני של האדם, היא זו שבכוחה לסייע לאדם בריפוי גופני עצמאי. אורן זריף אשר מכיר היטב את השפעתו של התת מודע על מצבו הפיזי של האדם, יודע גם כיצד להביא את התת מודע של האדם להעניק לגופו את היכולת לרפא את עצמו. בעזרת שימוש באנרגיות אשר אורן זריף שולח לאיברים ספציפיים בגוף שאחראים על ריפוי הבעיה או המחלה ממנה סובל האדם ובעזרת שימוש בכח התת מודע, מצליח אורן זריך לסייע לאנשים רבים בריפוי מחלות וכאבים גופניים שונים

לאיזה מחלות ובעיות רפואיות יכולה לסייע שיטת הפסיכוקינזיס

שיטת הפסיכוקינזיס של אורן זריף מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות- השיטה של אורן זריף מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון הרמטי למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

כתוב/כתבי תגובה