בית מרקחת אונליין

בית מרקחת אונליין להזמנה נוחה של מוצרים עד הבית

בעידן המודרני שלנו נגישות, זמינות ופונקציונליות הן מילות המפתח. מסיבה זו, אנו רואים יותר ויותר שירותים המתייעלים עבורנו, הצרכנים. זה היה רק עניין של זמן עד שגם השירותים הרפואיים יישרו קו עם הבשורה החדשנית. כעת, הגיע הזמן להכיר את בית המרחקת אונליין, זה שיאפשר לכם להזמין את המוצרים עד הבית. כן, מבלי להמתין בפקק, לחפש חנייה או להמתין בתור. נכון, בזמן שאתם לבושים בפיג'מה וזרוקים מהספה או לחלופין יושבים במשרד עד שעות הערב המאוחרות.

בשורה חדשנית – בית מרקחת אונליין

פמילי פארם Familypharm.co.il הינו בית מרקחת אונליין המנוהל על ידי בית מרקחת השוכן בליבה של פתח תקווה. בית המרקחת הוא בבעלותו של שמעוני משה, רוקח מנוסה ובעל מוניטין של 30 שנות עבודה ובאחריותו של הרוקח האחראי דוד נקר. בית המרקחת האינטרנטי קם במטרה להציע לקהל לקוחותיו את האפשרות לרכוש מוצרי בריאות ופארם מבלי לצאת מהבית, במחירים ידידותיים ובתהליך רכישה זמין, קל ופשוט. למה לסחוב סל קניות כבד, כשאפשר למלא אותו באופן ווירטואלי?

בית מרקחת אונליין

רוקחים עבורכם

תהליך הכנות רוקחיות הוא תהליך רקיחת תרופות ייחודי, המיועד למטופלים המוגבלים מבחינת צריכת התרופות בשל מרכיביהם, מינונם וספיגתם. דוגמות נפוצות הן מטופלים הזקוקים למינונים ספציפיים, מטופלים המתקשים לבלוע את הגלולות, מטופלים אלרגיים למרכיבים אחדים וכדומה. במקרים אלו, מובן מאליו שתרופות בייצור תעשייתי, אינן מספקות מענה הולם ומותאם.

עבור המטופלים הללו, הרוקחים ירקחו את התרופות בבית המרחקת על סמך ספרות מקצועית ובהתאם להנחיות משרד הבריאות, בתום ייעוץ עם רוקח או עם הרופא המטפל. עבורם, ניתן לרקוח באופן ייעודי מגוון קפסולות, סירופים, משחות, תחליבים, קרמים, תמיסות, נוזלים, שמנים ותרופות שאינן זמינות במדף.

תקנון המשלוחים

המשלוחים יישלחו באמצעות דואר רשום לכל חלקי הארץ בתשלום סמלי של 14.9 ₪. המשלוח יסופק תוך 3-6 ימים וניתן לעקוב אחריו באמצעות אתר דואר ישראל, תוך הזנת קוד המעקב שיישלח אליכם במייל לאחר שהמשלוח ייצא ליעדו.  אפשרות נוספת היא לשלוח את המשלוח עד הבית באמצעות שליח אישי. המשלוח יישלח בתנאים המיטביים לכל אזורי הארץ תוך בקרה אחר הטמפרטורה הייעודית. זמינות האספקה תתבצע תוך שקלול האזור הרצוי ובדרך כלל תסופק מהיום-להיום, במקרים אחדים, או תוך יום עד ארבעה ימים, במקרה שבו מדובר באזור מרוחק (כגון אילת).

באפשרותכם לאסוף את המוצרים ישירות מבית המרקחת הירקון, שטמפפר יהושע 24, פתח-תקווה מבלי לשלם על דמי המשלוח.

כתוב/כתבי תגובה