תזונה נכונה וחזרה לבית הספר

כל אחד רוצה להעניק לילדים שלו את הטוב ביותר. בגלל זה אנחנו שולחים אותם לשיעורים פרטיים, קונים להם מתנות, מעניקים להם חום ואהבה, מחנכים אותם בצורה נכונה ופועלים באינספור דרכים בכדי להבטיח כי יהיה להם עתיד טוב. חלק מרכזי שלנו בדאגה לילדים נעוץ ברצון שלנו להבטיח כי הם יהיו בריאים וחזקים. בריאות היא אולי הדבר החשוב ביותר בחיים, והורים רבים אינם מודעים לעובדה כי יש להם השפעה מכרעת על בריאות הילדים. אם אתם רוצים להבטיח כי הילדים שלכם יהיו בריאים אתם צריכים להבטיח כי הם יאכלו נכון. כן מה ששמעתם לתזונה נכונה יש השפעה אדירה על הילדים שלכם וזהו משהו שאתם צריכים לחשוב עליו. כאשר אתם שולחים את הילד שלכם לבית הספר וודאו כי הוא הולך לשם עם אוכל מתאים ואל תזלזלו בנושא זה אם אתם רוצים להבטיח ילד בריא.

מה הקשר בין מים ובין תזונה נכונה?

כאשר אנחנו מדברים על תזונה נכונה אנחנו ישר קופצים וחושבים על אוכל בריא כמו ירקות ופירות ולא חושבים על דברים לא פחות חשובים כמו המשקאות שהילד שלנו מכניס לפה. עליכם להבין כי השאלה מה הילד שלכם שותה היא שאלה סופר חשובה ואסור לכם לזלזל בה. מחקרים רבים הוכיחו לאורך השנים כי מים הם הנוזל הטוב ביותר הן לילדים והן למבוגרים ועל כן אנחנו ממליצים לכם לשלוח את הילדים שלכם לבית הספר אך ורק עם מים. אם הילד שלכם יתחיל פתאום לשתות מים אתם לא תאמינו איזה הבדל זה יעשה ועד כמה זה ישפיע עליו ועל הבריאות שלו.

מהי הדרך הטובה ביותר לשתות את המים האיכותיים ביותר?

אך כאשר אנחנו מדברים על מים אנחנו צריכים לזכור כי לא כל המים באותה רמה. כך לדוגמא יש הדל עצום בין מים מן הברז ובין מים מברי מים כאשר ברור כי מים מברים הם הרבה יותר טובים ואיכותיים. על כן אנחנו מציעים לכם לשקול ברצינות את האופציה של הצטרפות למי עדן או לחברת ברי מים אחרת וכך לתת לילדכם את הטוב ביותר מבחינת הנוזלים שהוא מכניס לגוף.

למידע נוסף על חברות ברי מים ועל השוואת מים מסוננים היכנסו גם לאתר סמארטקאט.

כתוב/כתבי תגובה