בית אבות לעצמאיים – איך לחיות טוב בגיל השלישי?

הנתונים מראים כי תוחלת החיים כל הזמן גדלה, ולא רק זאת אלא שהנתונים מראים גם כי תוחלת החיים בישראל היא אחת הגבוהות בעולם. כך יוצא כי אנשים יוצאים לפנסיה בגיל 60-67 ויש להם עוד עשרים או שלושה שנה בתור גמלאים. ברגע שאנחנו יוצאים לפנסיה יש לנו חלל עצום ואנו שואלים את עצמנו מה ניתן לעשות עם החלל הזה. עליכם גם להבין כי ככל שתעסקו ביותר פעילות כך חייכם יהיו יותר טובים וארוכים יותר ועל כן יש לתת דגש על נושא זה. על רקע זה אנחנו רוצים להמליץ לכם לחשוב על האופציה של בית אבות לעצמאיים. בית אבות זה יעניק לכם כל כך הרבה ויאפשר לכם להיות בחברה של בני גילכם וכך תוכלו לבצע שלל פעילויות מעניינות ומרתקות במקום סתם לשהות בבית האבות ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת.

בחרו בית אבות על סמך הפעילויות בו

אין ספק כי אתם צריכים לבחור את בית האבות הטוב ביותר והאיכותי ביותר שיש ועל כן אתם צריכים לבחון את הצוות בבית האבות, את החדרים, את החללים המשותפים ואת המחיר של בית האבות. אך הנקודה החשובה ביותר שאתם צריכים לבחון אם אתם עצמאיים זה את הפעילויות שבית האבות מציע לכם. עליכם לראות אילו חוגים יש בבית האבות, אלו טיולים יש ואילו אטרקציות יש בבית האבות. ברגע שתעשו את כל הדברים הללו תוכלו להיות בטוחים כי אתם בוחרים את בית האבות האיכותי ביותר שיש וכך תוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בנוגע לבית האבות ולהיות בטוחים כי אתם בוחרים בית אבות מתאים וטוב.

האם בית אבות מתאים גם לאלמנים ואלמנות?

אם יש דבר קשה זה לאבד את בן או בת הזוג שלך וזה נכון בכל גיל, אך אדם שיוצא לפנסיה ומאבד את בן או בת הזוג שלו זה אדם אשר נשאר עם חלל אדיר ועל כן בית אבות יכול להציע לו חברה של אנשים בגילו וכך לפצות על האובדן הקשה. על כן ניתן לומר כי בית אבות לעצמאיים מתאים במיוחד גם לאלמנים ואלמנות ולא רק לזוגות.

כתוב/כתבי תגובה