הצרת נרתיק

הצרת הנרתיק – לא רק להנות מסקס

אמנם נשים רבות פונות אל מומחים בתחום האסתטיקה הוגינלית למטרת הצרת נרתיק וזאת על מנת  לשפר את ההנאה המינית בעת קיום יחסי מין, אך לא רק. במאמר זה תלמדי אודות הליך הצרת הנרתיק וכל היתרונות הנלווים להליך זה.

לתיאום פגישת ייעוץ, היכנסי לאתר של לימדיק >>>>

פגיעה בהנאה – נרתיק מורחב

במהלך השנים נשים מתמודדות עם שינויים רבים במראה ובמבנה של איבר המין וזאת בעקבות הריונות, לידות ותהליך הזיקנה הטבעי. אחד מהשינויים המוכרים והנפוצים ביותר הוא התרחבות הנרתיק, דבר אשר הופך את החיכוך לפחות מהנה ועל כן את יחסי המין לפחות מהנים. נכון להיום יש דרך לטפל בעניין וזאת באמצעות ניתוח הצרת נרתיק או הצרה של הנרתיק באמצעות לייזר.

כיצד מתבצע ההליך – הצרת נרתיק

באם תבחרו לעבור ניתוח הצרת נרתיק, הכירורג ישתמש בשרירים שלכן בכדי לגרום להרמת הנרתיק, פעולה אשר תחזק את העור סביב הנרתיק ותצר את הנרתיק. באם תחליטו לעבור טיפול לייזר למטרה זו, חשוב שתהיו מודעות לכך שמדובר על שלושה טיפולים בני 30 דקות כל אחד. כאן חשוב לקחת בחשבון שטיפול זה מתאים רק לנשים שזקוקות להצרת נרתיק מתונה. הניתוח מתבצע בהרדמה כללית או מקומית ולוקח עד שעה.

סיבות נוספות להצרת נרתיק

חשוב להבין שיש סיבות נוספת לכך שנשים פונות אל מומחים בתחום הצרת הנרתיק, וזאת מלבד הרצון ליהנות מסקס. כמעט כל אישה חווה התרחבות של הנרתיק ובמקרים רבים ככל שהשנים חולפות והגוף מזדקן, השרירים יתקשו להתכווץ חזרה להיקף הטבעי שלהם. התוצאה היא בדרך כלל נרתיק רחב פי שניים מהנרתיק בגיל צעיר. 

נרתיק מורחב יכול לגרום לאישה לבריחת שתן, כאבים, חוסר נוחות, תחושה שהשפתיים הקטנות בנרתיק מוגדלות, בליטה שיוצאת מהנרתיק המורחב ועוד. מלבד, חוסר הנוחות, נשים רבות חשות פגיעה בהיבט האסתטי ופגיעה בביטחון העצמי ובתדמית הנשית שלהן. כל אלו מובילים אותם למומחים בתחום אסתטיקה וגינלית למטרת פעולת הצרת הנרתיק.

כתוב/כתבי תגובה