דיאטה מהירה וקלה

סיפור הדיאטה שלי

70! אני לא מאמינה שבגיל כה צעיר הגעתי למשקל של 70 קילו, בזמן שהמשקל הממוצע של נשים בגילאי 25 עד 30 הינו 57 קילו!

זה נכון, משקל כידוע הפך לפקטור פחות משפיע בכל הנוגע למדידת משקל תקין, וזאת משום שמשקל יכול להעלות גם בשל אימונים פיזיים שמעלים את מסת השריר ומכאן את המשקל.

אבל, זה לא המקרה שלי! במקרה שלי מה שהעלה את המשקל שלי הוא בעיקר צריכה של דברי מתיקה, לחם לבן ושאר מוצרים לא טבעיים ומעובדים שרק גרמו לי להעלות יותר ויותר במשקל, וגרמו לי פחות לעלות על המשקל כדי לדעת מה המצב של גופי.

ואכן בשל הזנחה, פושעת, הגיע היום שהחלטתי לצאת בדיאטה שתשנה את חיי. אבל כיצד התחיל ונגמר סיפור הדיאטה שלי? הנה כמה דברים שקרו שם:

דיאטות מהאינטרנט – בתחילה כדי לנסות להוריד במשקל, התחלתי לבחור שלל דיאטות מהאינטרנט שמבטיחות השלת משקל רב בזמן קצר. עם זאת הבנתי ככל שהימים עברו כי דיאטה שלקחתי מאיזה אתר ממש לא מתאימה לי וכל אחד חייב ללכת לתזונאית על מנת לבצע התאמה של תפריט אכילה יומי.

כושר גופני – כעת לאחר שוויתרתי על דיאטות כאסח מוזרות, החלטתי כי כושר גופני בוודאי יסייע לי להוריד במשקל או לפחות להצדיק את המשקל שעל גופי. ואכן התחלתי ללכת לחוגים זומבה, פילאטיס, TRX וכל אימון שאני יכולה לבצע.

מוצרי דיאטה –  תה ירוק, ושאר קפסולות טבעיות הן כאלה שגיליתי שיכולות לסייע לי מאד בתהליך וזאת משום שמוצרי דיאטה טבעיים מסייעים לחזק את הגוף, הם מקנים אנרגיה וכמובן מבצעים ניקוי רעלים בגוף – מה שמסייע מאד להורדה במשקל. אחת הקפסולות שצרכתי היא כפסולה המכילה את צמח הפורסקולין היינו שורף שומן המפחית את תחושת העייפות ומסייע לשריפת שומן.  בכך יכולתי לשלב פעילות ספורטיבית עם ניקוי רעלים ושריפת שומן.

לסיכום, חדשות טובות! ממשקל של 70 קילו כעת אני עומדת על משקל של 64 קילו שנחשב ממוצע לנשים ישראליות! לכן אני מציעה לכל מי שרוצה להוריד במשקל: להבין כיצד היא יכולה לשלב את התהליך עם ויטמינים וקפסולות הרזייה שגם מסייעות לשפר את פעילות הגוף וגם מסייעות לדכא את התיאבון הבלתי נשלט!

למידע נוסף על דיאטות ומוצרי דיאטות BTEVA.

כתוב/כתבי תגובה