מסת שריר

מה זה מסת שריר?

מסת שריר

עיצוב וחיטוב, הן צמד מילים שיכולות להרתיע רבים. בעיקר כי הן טומנות בחובן עבודה קשה, התמדה ונחישות להגעה לתוצאות הרצויות. תהליכי הרזיה שונים, יכולים להוות מקור לחשש וללחץ אצל אנשים, במיוחד כי הם לא יודעים איך להתמודד עם הצרכים השונים של הגוף לאורך הדרך. ולכן, אם אתם רוצים להרגיש שאתם עושים חסד לגוף שלכם, חשוב להבין איך ליצור יותר מסת שריר. מסת השריר, היא כמות השרירים שיש לכם בגוף, באחוזים, אל מול כמות השומן, והיא זו שיכולה לקבוע את איכות החיטוב של הגוף שלכם.

מקצועיות בתהליך החיטוב – היא הסוד ליצירת מסת שריר

כל מדריך לעלייה במסת שריר יכול להציג לכם את העקרונות הבסיסיים ביותר של האסטרטגיה. אבל, לכל אחד מאיתנו מערכת מטבולית אחרת, יכולות פיזיולוגיות ואפילו מידת התמדה ונכונות. על כן, ההחלטה ההכי טובה שאתם יכולים לקחת כדי להעלות מסת שריר, היא למצוא מאמן מוסמך שיכול ללוות אתכם בצורה המקצועית והאישית ביותר, עד לקבלת מבנה הגוף המושלם שלכם. בתהליך עבודה מבוקר, בעזרת תפריט מכוון ומדויק לצידכם ובעזרת התאמות שתבצעו לאורך הדאך, תוכלו להביא לשינוי המיוחל למבנה הגוף שלכם ולהגיע לתוצאות האיכותיות ביותר. אז למה אתם מחכים, התחילו עוד היום לקחת אחריות על הגוף שלכם.

שלוש דרכים לעלות במסת השריר

כדי לעלות מסת שריר, יש לפעול בה בעת בשלושה ערוצים, והם:

  1. תזונה – תזונה מלאת חלבונים, היא התזונה המועדפת על אלו אשר מפצים להגדיל את אחוזי השרירים בגופם. החלבון הוא הבסיס ליצירת השריר ולכן עדיף לאכול יותר חלבונים וירקות מאשר פחמימות.
  2. אימוני כוח – ככל שאתם מתאמנים יותר, כך יותר מסת השריר שלכם תעלה. וזו היא המטרה המרכזית שלכם בתהליך החיטוב והעיצוב, כך שאתם עתידים לבלות שעות רבות לצד מכשירי הכוח במכון הכושר.
  3. אימוני אירובי לשריפת שומן – אימונים אלו יסייעו לכם למצוא את האיזון שבין מסת השריר למסת השומן בגוף. שריפת השומן היא החלק הכי חשוב, כי כך הגוף מתפנה לבניית השריר וליצירת מבנה השרירים שתמיד רציתם להציג.

בהצלחה!

כתוב/כתבי תגובה