כיצד תל אביב מדיקל קולג' יכולים לעזור לכם

עדשות מולטיפוקל לעומת עדשות מגע רגילות

אם אתם זקוקים למשקפיים ואתם מחפשים אחר הדרך הטובה ביותר לשפר את הראייה שלכם, מוטב שתדעו כי כיום יש שתי אופציות להקל על החיים בכל הנוגע לשיפור הראייה, כאשר האחת היא בחירה במשקפי מולטי פוקל והשנייה היא בחירה בעדשות מגע רגילות. אבל מה היתרונות והחסרונות של כל אחת מהשיטות? הכל בהמשך.

אנשים שראייתם לקויה, תמיד מחפשים אחר הדרך לשפר את הראייה בין אם באמצעות משקפיים, ניתוח לייזר, עדשות מגע, או אפילו תרגילי בייטס בשיטת בייטס לשיפור ראייה.

עם זאת כיום הבחירה הפופולארית מתמקדת במשקפיים בעלות עדשות מולטיפוקל ובעדשות מגע, כאשר כל אחת מקנה שיטת שיפור ראייה ייחודית.עדשות מולטיפוקל

אבל מהי שיטת מולטי פוקאל?

שיטה זאת מאפשרת ראיה מרחוק, מקרוב וראיית ביניים דרך עדשה אחת ללא צורך בהחלפת משקפיים לראיה מקרוב ומרחוק.

באמצעות משקפי מולטי פוקל הפעולות בטכנולוגיה חדישה, יכולים רבים ליהנות מהרכבת זוג אחד של משקפיים אשר באמצעותו ניתן לראות לכל טווחי הראייה ולכל מרחק – ללא מאמץ.

בשיטת מולטי פוקאל ישנם כמה יתרונות כמו היכולת לרכוש זוג משקפיים אחד, פחות סרבול בעת שיפור הראייה, נוחות בנהיגה או בכל פעולה  אותה מבצעים. עם זאת ישנו חסרון אחד בבחירה במשקפי מולטיפוקאל והוא המחיר של המשקפיים שנחשב יקר יחסית.

מהן עדשות מגע?

עדשות מגע הן עדשות שקופות חד פעמיות או קבועות, אשר מספקות כיסוי שקוף ובלתי נראה לאישון העין, תוך שבזמן הרכבתן יכולים רבים ליהנות מראיה טובה יותר ללא צורך בהרכבת משקפיים.

היתרונות של הרכבת עדשות מגע באים לידי ביטוי בעיקר ביכולת של רבים לשפר את הראייה ללא חבישה של משקפיים שנחשבות מסורבלות, ניתן לשפר את המראה החיצוני על ידי בחירה של עדשות מגע ולא משקפיים, כמו גם בחירה בעדשות צבעוניות כמו גם שהן קלות יותר לנשיאה.

עם זאת לעדשות מגע יש גם חסרונות וזאת משום שהן בדרך כלל חד פעמיות הן עלולות לגרום לכאב, להעלם לפתע ליפול או להכאיב.

אז בין אם אתם בוחרים במשקפי ראייה או בעדשות – יש לבחור בראשית מרכז משקפיים טוב ואמין שיוכל לבצע עבורכם התאמה מושלמת!

כתוב/כתבי תגובה