בדיקת מוקסו

יתרונות של בדיקת מוקסו

כל מי שיש לו ילדים שסובלים מבעיות של קשב וריכוז או שיש להם קשיים כאלה ואחרים בלימודים מכיר זאת היטב: עלינו לתת תמיכה לילדים. אנחנו, בתור המבוגרים האחראים, לא באמת יכולים רק ללוות את הילדים כשהכול טוב להם אלא עלינו להוכיח את עצמנו כהורים טובים דווקא כאשר מתעוררים הקשיים. לכן, אם גם אתם שמים לב שהילד לא לגמרי מרוכז ואם גם אתם רוצים לבדוק האם יש כאן משהו מעבר, הרי שכדאי יהיה לחשוב על אבחון moxo. אבחון מוקסו הינו אבחון שניתן לעשות לילדים רק במכונים המאושרים לכך ולכן חשוב ביותר לבדוק לאיפה בדיוק אתם פונים.

מדוע כדאי לבחור בסוג כזה של אבחון?

ישנם כמה יתרונות לאבחון מוקסו והם:
1. רוב מי שעשה את האבחון הזה מגדיר אותו כמהנה.
2. הוא לוקח רק כ15 דקות.
3. עושים אותו בעזרת מחשב.
בהתאם לתוצאות של האבחון ניתן להרכיב לכל אחד מהנבדקים פרופיל אישי שמתייחס לרמת הקשב שלו, להיפראקטיביות שלו ולשאר המדדים שנבדקו במהלך האבחון. היתרון בכך זו העובדה שבהתאם לפרופיל שנעשה לכל נבדק ניתן יהיה גם להתאים לו אבחון וטיפול. בצורה כזאת כל ילד מקבל את העזרה שבאמת יכולה לשפר את המצב שלו ושבאמת יכולה לסייע לו להתמודד עם קשיי הקשב והריכוז שמלווים אותו בחיי היום יום.

מה התפקיד של ההורים בכל התהליך?

הרבה פעמים השאלה האם הילד באמת יצליח להתמודד עם הקשיים או לא קשורה לאופן שבו ההורים מלווים את הילד בכל התהליך ותומכים בו. אם מראש תאשימו את הילדים בקשיים שמהם הוא סובל כנראה שהוא לא ישתף אתכם בעתיד וכנראה שהגישה שאיתה הוא יגיע לאבחונים השונים לא תהיה חיובית. לעומת זאת, אם מראש תיתנו תמיכה לילדים שלכם, תנסו להבין אותם ופשוט תיתנו להם את הטוב ביותר, הרי שהתוצאה תהיה חיובית פי כמה. חשוב להבין: עבור הילדים אתם הם אלה שקובעים ולכן חשוב מאוד להראות להם שאתם יודעים מה אתם עושים. קחו אותם לעשות את האבחון במקום הטוב ביותר שקיים והפכו את כל העניין לחגיגה שכן בצורה חיובית התוצאות תמיד יותר טובות. לילדים שלכם מגיע לקבל את כל העזרה והתמיכה שלה הם זקוקים, אז למה אתם מחכים?

כתוב/כתבי תגובה