האם יש הבדל בין ניתוח אף לגברים ונשים

עדשות מגע חודשיות – העסקה המשתלמת ביותר

חובשי המשקפיים מכירים את התחושה הנוחה במעבר לעדשות מגע חודשיות. אם רכשתם לעצמכם עדשות מגע כאלה, נראה שעשיתם את העסקה הטובה ביותר לבריאות העיניים שלכם. איפה תוכלו לקנות אותן וכמה הן באמת משפיעות? בואו נבדוק.

 

העסקה המשתלמת ביותר

עדשות מגע יומיות, חודשיות ושנתיות, שונות זו מזו מכמה סיבות. הראשונה היא מכיוון שהן אינן עשויות מאותם החומרים והמרכיבים. בחירה לא נכונה של עדשות, יכולה להסב נזק לעיניים שלכם כיוון שלא כל עין יכולה להתמודד עם כל סוגי העדשות.

כדי לבחור את עדשות המגע החודשיות בצורה נכונה, עליכם להתייעץ עם רופא עיניים שימליץ עבורכם על התאמה מושלמת. כך תהיו בטוחים שאתם עושים את הבחירה המושלמת עבורכם.

 

יתרונות עדשות מגע איכותיות

עדשות מגע הן תכליתיות יותר מאי פעם. חשוב להבין את היתרונות והחסרונות של סוגים נפוצים שיש לעדשות מגע – ואת הכללים הבסיסיים למניעת דלקות עיניים. חלק מהיתרונות של עדשות המגע נעוצים בעובדה שהן בלתי נראות, קלילות ומחמיאות למראה.

 

עדשות מגע רכות

עדשות מגע רכות הן עדשות המגע הנפוצות ביותר. בעזרתן, ניתן לתקן בעיות ראייה שונות הכוללות:

  • קוצר ראיה
  • ראייה מטושטשת (אסטיגמציה)
  • אובדן ראייה מקרוב הקשורה לגיל (פרסביופיה)

 

עדשות יומיומיות

עדשות יומיות, מתאימות ללבישה ליום אחד. אתם מסירים אותם ומשליכים אותם בלילה לקופסא שלהן. אפשרויות אחרות כוללות עדשות חד פעמיות של עד שבועיים, עדשות חד פעמיות חודשיות ועדשות חד פעמיות רבעוניות.

עדשות לילה

ניתן להרכיב עדשות מגע רכות למשך 30 יום ברציפות, כולל בזמן השינה. עם זאת, סוג זה של עדשות, עלול לגרום לסיבוכים, כמו הצטברות של פסולת מתחת לעדשה, בעיות בקרנית או דלקות עיניים חמורות.

כתוב/כתבי תגובה