הכירו את המחלקה הסיעודית בפתח תקווה

אמת היא שקיימים בתי אבות סיעודיים רבים בכל רחבי הארץ, אולם לא כולם מציעים את השירותים הטובים והאיכותיים ביותר עבור הקשישים.

כאן תוכלו להכיר את המחלקה הסיעודית בפתח תקווה.

מחלקה סיעודית בפתח תקווה

בפתח תקווה בשכונה שקטה ונחמדה, תוכלו למצוא את אחד מבתי האבות הסיעודיים הטובים בארץ. 

זהו למעשה גם בית אבות סיעודי וגם בית חולים סיעודי. בית אבות זה מיועד לקשישים סיעודיים, או לחולים סיעודיים שניתן להגדירם כנזקקים, לכן הם יקבלו את כל השירותים הסיעודיים האפשריים, עם השגחה מלאה ובנוסף גם מעקב רפואי.

בן המשפחה הפך להיות סיעודי?

אם בן המשפחה עבר להיות סיעודי, בבית אבות זה הוא יזכה לקבל את הטיפול הטוב ביותר בנמצא, טיפול איכותי ומקצועי, בהתאם לצרכים הספציפיים שלו, וגם בהתאם לרצונותיו.

טיפול מסור

צוות העובדים הינו מקצועי, מיומן ובעל ניסיון, כל קשיש מקבל יחס אישי וחם, לכל אחד מהם בונים תוכנית טיפולית סיעודית בהתאם לצרכים שלהם ובאמצעות הציוד והטכנולוגיות הרפואיות המתקדמות ביותר.

מערך הפעלה

זאת ועוד, בבית האבות קיים מערך הפעלה המציע טיפולי ריפוי בעיסוק, הופעות של זמרים, חוגי יצירה, חוגי מלאכה, שיעורי תנועה ואפילו טיפולים באמצעות בעלי חיים!

טיפול איכותי לכל דייר

המחלקה הסיעודית של בית האבות, מציעה טיפולים איכותיים לכל הדיירים, כל דייר וצרכיו הוא, זוהי גם מחלקה שנמצאת בנפרד משאר המחלקות במקום.

בבית האבות חדרים מרווחים וממוזגים עם שירותים ומקלחת, ארון בגדים ועוד. לבסוף, יש גם חדר אוכל גדול עם תפריט מגוון ועשיר.

צרו קשר

התרשמתם? מחפשים מחלקה סיעודית בפ"ת שהיא איכותית? כעת הדבר המומלץ לעשות אותו הוא ליצור קשר ולהגיע עם בן המשפחה על מנת שתתרשמו מהמקום, ואולי באמת תמצאו את המקום הטוב ביותר עבור בן המשפחה? זה שווה הכל!

כתוב/כתבי תגובה