אחסון אתרים בארץ

יש לכם אתר בתחום הרפואה בארץ? סיבות לאחסן אותו באחסון ישראלי

אתרים רבים מתהדרים בסיומת בינלאומית כאשר הם רוצים לפנות לקהל יעד ישראלי. אולם אתרים שאין להם קהל כזה, במיוחד כאלה שהם ישראליים מובהקים, עדיף שהסיומת שלהם והאחסון של האתר שלהם יהיו ישראליים. האתר שלכם הוא למעשה הדף שמציג אתכם ללקוחות שלכם ומה שאתם עושים, ברור שיש כל מיני סוגים של אחסון אתרים בארץ ושרתים וכל מיני אפשרויות בארץ ובחו"ל, אבל האחסון שלכם משפיע גם על הגישה שלכם יותר משאתם חושבים ולכן כדאי לכם להתרכז בארץ.

שירות לקוחות יותר מותאם

כשאומרים ששירות הלקוחות המקומי נכון לכם יותר זה לא רק בגלל השפה, זה גם בגלל הגישה והידע של מה שקורה בארץ. אתרים רפואיים הם לא אתרים שיכולים להרשות לעצמם לפשל מבחינת מידע או גישה, משום שהמטופלים שלכם זקוקים לכם כל הזמן. הרבה יורת קל ונגיש לקבל שירות ותמיכה טכנית בכל היבט שקשור לאתר שלכם בשירות לקוחות שנגיש לכם כל הזמן ובשפה שאתם מבינים. הם גם יכולים לקרוא את האתר שלכם ולהבין בידוק מהי הבעיה, בניגוד לזרים שאינם מבינים ולהם זה נראה אותו דבר.

מהירות גלישה וגישה

ככל שהשרתים שלכם קרובים אליכם זה חוסך זמן. אתרים שנמצאים על שרת וירטואלי (VPS) בחו"ל אטיים יותר ומועדים יותר לפורענות כאשר הם רחוקים מכם. כלומר הקהל שלכם עלול להיתקל בתקלות גלישה וגישה לאתר שלכם ולרופאים זה לא משהו שהם יכולים להרשות לעצמם. כמו כן, אם לוקחים בחשבון את רמת העניין של גולשים אנחנו יודעים שהם לא מחכים יורת מכמה שניות עד שמופיע הדף. מהירות אטית זורקת אותם החוצה מהאתר שלכם לאתר של המתחרים וזה משהו שאתם לא רוצים שיקרה. האתר נטעם לאט יות רודפי האתר עולים לאט בדפדפנים.

גלישה בטלפון סלולרי

גלישה בטלפון סלולרי גם ככה סובלת לא מעט מהשירותים הסלולריים בישראל ומהקליטה. כאשר יש לאתר שלכם מהירות טעינה אטית בגלל שרת בחו"ל זה מקשה על אנשים עוד יותר להיכנס לאתר שלכם בסלולרי. זה אומר אובדן לקוחות למתחרים וחוסר עניין.
פגיעה בתוצאות החיפוש ובקידום שלכם

מהירות אטית בגלל שרת בחו"ל ולא בארץ זה גם אומר שהאתר שלכם יורד בדירוג של גוגל ולכן האתר לא יופיע למעלה בתוצאות החיפוש.

כתוב/כתבי תגובה