עורך דין רשלנות רפואית

רשלנות עלולה להתרחש בכל תחום בחיים. זה יכול לקרות במהלך טיפול ברכב, בתיקון פשוט בבית וגם במהלך טיפול רפואי. רשלנות רפואית בניגוד לרשלניות אחרות עלול להביא לאבדן כושר עבודה, נכות והזדקקות לסיוע יומיומי. תחום הרפואה מקיף נושאים רבים, טעויות רבות מתרחשות ולא תמיד ניתן לדעת מי אשם. עורך דין שמבין ברשלנות רפואית יסייע לכם להשיג את המסמכים הרלוונטיים, חוות דעת רפואיות חשובות והצגת כל זה בבית המשפט.

מייצגים אותך בכבוד

אל בית המשפט כדאי להגיע מוכנים. כשכל המסמכים וההוכחות נמצאים בידיים שלנו. במהלך כל טיפול או יעוץ רפואי מומלץ לשמור את כל הניירות השונים שנמסרים הן על ידי הרופא המטפל והן על ידי הגורמים המשרדיים. כל מסמך כזה עשוי לשמש הוכחה בהמשך. עורך דין מומחה ידע כיצד לשחזר מסמכים שאבדו ולקבל לידיו מסמכים מקוריים חשובים. מומלץ להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואית בכל עניין רפואי משפטי.

בימים כתיקונם רופא מטפל בעשרות חולים. עובדה זו מעלה את הסיכוי של כל רופא מטפל לטעות. לא צריך לקבל כל  החלטה של רופא כאילו היא אות משמיים. אם אתם חשים שהאבחנה שקיבלתם היא לא נכונה או מדויקת מומלץ לפנות לחוות דעת נוספת של מומחה. רשלנות רפואית יכולה להתרחש כאמור במקרים רבים . למשל בניתוחים לא תמיד המנותח מודע לכל הסיכונים אשר הוא חשוף אליהם במהלך הניתוח. אמנם מחתימים אותו על טופס הסכמה אשר מכסה את בית החולים והמנתח, אך לא תמיד הוא במצב שהוא יכול להבין את המשמעות של החתימה.

טיפול רפואי לקוי עלול להביא גם לאובדן כושר עבודה. מצב כזה יביא בהכרח לירידה בהכנסות ועוגמת נפש רבה. פוליסת הביטוח של אובדן כושר עבודה מנוסחת באופן כללי למדי כך שלא תמיד תצליחו להוציא את הכסף שמגיע שלכם מחברת הביטוח. עורך דין שמתמחה בביטוח ידע כיצד להיכנס אל נבכי הסעיפים השונים ולהשיג בשבילכם את הפיצוי או הקצבה שמגיעה לכם.

משרדה של עו"ד גלית קרנר מתמחה ביעוץ וייצוג של נפגעי רשלנות רפואית. כדאי לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא.

כתוב/כתבי תגובה