עו"ד רשלנות רפואית – איך לבחור נכון?

במציאות של שנת 2020 עורך דין במדינת ישראל לא יכול לקבל מומחיות רשמית בתחום של רשלנות רפואית, לכן לא קיים בנמצא מומחה לתחום של רשלנות רפואית, וכן החוק אינו מתיר בידי עורך דין להציג את עצמו כמומחה בתחום של רשלנות רפואית.

 

עו"ד רשלנות רפואית – איך לבחור נכון?

עליכם לבדוק כי שכר הטרחה שאותו מבקש עורך הדין הינו נהוג בתחום של תביעת רשלנות רפואית –

קראו היטב את חוזה שכר הטרחה שבינכם לבין עורך הדין. יש לדרוש ממנו כי יסביר לכם כל סעיף אשר לא נהיר לכם. שכר הטרחה אשר הוא גובה מכם נקבע בשיעור של אחוזים מו השיפוי אשר יוענק בידכם, הגובה שלו לא מוגדר על פי חוק ובעצם כל עורך דין גובה שכר טרחה כאשר חפצה נפשו. שכר הטרחה שנהוג לדרוש אותו נע בממוצע בין עשרים לשלושים אחוז מגובה השיפוי.

 

עליכם לקבל המלצה מאת מי שכבר קיבל את שירותיו של אותו עורך דין –

אומנם לא תמיד יימצא מי שימליץ על אותו עורך דין, אבל קבלה של המלצה על עורך דין לרשלנות מידי מי שכבר קיבל את שירותיו של אותו עורך דין הינה בעלת משמעות רבה במצב של עשיית בחירה בעורך דין הראוי.

 

עליכם לבדוק כי אותו עורך דין מתמחה בסוג תביעה של רשלנות רפואית –

כיום עורכי הדין מומחים בסוג מסוים של תחומי משפט, בצורה זו עורך דין לרשלנות רפואית מתמקצע בתחום מסוים ורוכש בשל כך את מירב המיומנויות בתחום, בשל כך עליכם לבדוק שאותו עורך דין מומחה בתחום של רשלנות רפואית כתחום עיסוקו המרכזי, הווה אומר – כי עסקינן במשרד שמומחה בתחום של רשלנות רפואית ולא בעוד משרד אשר מתעסק בתחום זה כעוד תחום מני רבים בו הוא מתעסק.

 

עליכם לברר מעל גבי רשת האינטרנט אינפורמציה אודות אותו עורך דין

מן ההיבט האחד, הסלקציה באינטרנט יכולה לעזור לכם לברר אינפורמציה ולהתרשם מאותו עורך דין של רשלנות רפואית. מן ההיבט השני, רשת האינטרנט חושפת אתכם לכדי הרבה אינפורמציה הודות אותו עורך דין.

 

לעוד מידע וייעוץ מקצועי, ניתן לפנות לעורך דין שלומי וינברג

כתוב/כתבי תגובה