קוסמטיקאית רפואית – מדע היופי

אחד מסוגי הקוסמטיקה המבוקשים ביותר בעולם, היא הקוסמטיקה הרפואית.. מדובר על תחום מקביל ומשלים של תחום הקוסמטיקה. מדברים על תחום שהוא בעצם אסתטיקה רפואית אשר בו לוקחים חלק כמו אנשי מקצוע שהם רופאים ואחיות. הקוסמטיקה הקלאסית, במקרים רבים, אינה יכולה לתת מענה הולם למקרים שונים, כגון דלקות בכור, פיגמנטציה, סבוריאה וכן הלאה. מי שאינו מבין מהי קוסמטיקאית רפואית, כדאי כי יקרא את ההבדלים בין הקוסמטיקה שלפני כמה עשורים, לבין הקוסמטיקה של היום. עד לפני שני עשורים, אישה שהייתה מעוניינת לשפר את מראה עור פניה, או את המחשוף, הייתה הולכת לקבל טיפול אצל קוסמטיקאית. מי שסבלה מבעיה רצינית יותר בעור הפנים, הייתה הולכת לרופא עור.

קוסמטיקה רפואית, מכירה את  הקשר בין העור, לבין מה שקורה מתחתיו ולכן, עושים בה טיפול, לא רק במריחה של קרמים, כי אם במכשור וציוד רפואי שמשפיע באופן יסודי יותר, על עור הפנים.

קוסמטיקה רפואית אינה מבצעת הליכים פולשניים

גם את הפרט הזה, יש לדעת למי שמתכננן להיפגש לטיפול עם קוסמטיקאית רפואית. מדובר על טיפולים חיצוניים יותר, כגון החדרה של חומרים שהם רפואיים יותר, באמצעות מכשיר הפועל חיצונית על עור הפנים. יש נשים שמתבלבלות, בין קוסמטיקה שהיא רפואית משלימה, לבין טיפולים שונים שאותם מבצעים אך ורק אנשי רפואה, כגון כירורגיים פלסטיים. באמצעות קוסמטיקה רפואית, קיימת הצלחה גבוהה יותר והשיפור ניכר מיד.

קוסמטיקאית רפואית, מתערבת ק בטיפול העור, אך אם ישנן בעיות הורמונליות, רק רופא יכול לפתור אותן, כך שהקוסמטיקאית, לבטח לא תוכל לתת מרשם של תרופות אן גלולות שונות למטופלים או למטופלות שלה. כל טיפול, מדובר על טיפול חיצוני וכן, המלצות על מאכלים מסוימים שהקוסמטיקאית זיהתה, כי על פי האבחון שהיא עשתה, העור אינו סובלך שומן ולכן, יש לאכול מאכלים שהם אינם שומניים.massage-1929064__3401

הטיפולים שקוסמטיקאית פארה רפואית כן מוסמכת לבצע

בהתאם להכשרה שעוברת קוסמטיקאית רפואית, היא רשאית להעניק טיפולים כגון פילינג באמצעות חומצות, קילוף מכני של העור, טיפול לייזר להסרת שיער מיותר מהגוף, המסת צלוליטיס באמצעות גלי רדיו ועוד אחד מהתחומים הבולטים יותר בקוסמטיקה הרפואית, הינו תחום האנטי אייג'ינג, הכוונה היא למניעת קמטים, המתחילים בגיל 40 לאישה. באמצעות חומצות הידרוקסיות שיש בהם רטינול והחדרת החומרים הללו לתוך שכבת האפידרמיס של עור הפנים, ניתן להחזיר מראה של פנים חלקות יותר, ללא קמטים בולטים, מה שיקנה מראה צעיר יותר של העור, ללא התערבות כירורגית או טיפולים פולשניים אחרים.

על מנת למצוא קוסמטיקאית שמתמחה בקוסמטיקה רפואית, כדאי כי תקבלו המלצות על קוסמטיקאית שסיעה לחברה, כזאת ששינתה לה את מראה העור לטובה, מה שסייע לה לביטחונה העצמי ולמרה צעיר של עור שהפך להיות מטופח הרבה יותר ממצבו הקודם.

 

כתוב/כתבי תגובה