ארתרוסקופיה של הירך

חזייה רפואית לאחר ניתוח שד

החזייה המושלמת לאחר ניתוח חזה היא חזייה רפואית. במהלך תקופת ההחלמה בה האזור זקוק לתמיכה, חזייה רגילה איכותית ככל שתהיה אינה מתאימה. חזיות רפואיות מומלצות לאחר ניתוחי חזה קוסמטיים ולאחר ניתוחי כריתה. עם חזייה אנטומית שאינה כוללת תפרים או ברזלים יהיה לך הרבה יותר נוח. הדגמים החדשים כוללים גם קרסים לסגירה קדמית נוחה וכתפיות רחבות ניתנות להתאמה אישית. הבדים איכותיים, נושמים ואלסטיים. לרוב, ניתן למצוא חזיות רפואיות בצבע שחור וצבע גוף.

מה כדאי ללבוש אחרי ניתוח חזה?

אם תנסי ללבוש לאחר ניתוח חזה חזייה לאחר ניתוח עם ברזלים יופיעו כאבים. תקופת ההחלמה מהניתוח היא תקופה לא רגילה ובהתאם היא דורשת חזייה מיוחדת. רק חזייה רפואית לאחר ניתוח שד תעניק לגוף את התמיכה הדרושה לו להחלמה מהירה ומלאה. שימי לב שאת בוחרת חזייה שתומכת בשתלים, לא מפעילה לחץ על התפרים ואינה גורמת לך לתחושת אי נוחות. חזיות רפואיות מעניקות תמיכה נכונה לשימור תוצאות הניתוח וזירוז תהליך ההחלמה.

איך נראית חזייה רפואית?

אם את חוששת שהחזייה הרפואית לא תחמיא לך או תמנע ממך ללבוש בגדים רגילים – כדאי שתכירי את הדגמים החדשים! חזייה רפואית לאחר ניתוח שד שכולל כריתה מעניקה מראה פרופורציונלי לחזה. עם חזייה רפואית החזה ייראה רגיל ואיש לא יבחין שזה עתה עברת ניתוח. יהיה לך החופש ללבוש כל מה שאת רוצה מל החזייה.

איך בוחרים חזייה רפואית לאחר ניתוח שד?

על הביגוד שלך לאחר הניתוח להיות בראש ובראשונה נוח. החזייה מחנות isavela צפויה ללוות אותך ברוב שעות היום כך שלא נתפשר על נוחות והתאמה אישית. נבחר את החזייה בהתאם לסוג הניתוח, מיקום התפרים, הגיל של האישה, סגנון הלבוש והעדפה אישית. קיימים היום מספר דגמים של חזיות רפואיות וכל אחת יכולה לבחור לעצמה את מה שהיא אוהבת.

כתוב/כתבי תגובה