תואר שני בסיעוד

תארים שכדאי להמשיך איתם ללימודי תואר שני

תואר שני בסיעוד

אם בעבר היינו רגילים לשמוע שתואר זה הכל בחיים, שבלי תואר לא נמצא עבודה ולא נצליח להתקדם בחיים, הרי שהיום הדבר לא כך. ענפי מקצוע רבים כבר לא רואים בעין נחשקת את התואר הראשון ומחפשים את אלו שהמשיכו את התמחותם והלכו לתואר שני.

אז אם אתם עוד לפני התואר הראשון שלכם, כדאי שתיקחו בחשבון תארים שלהמשיך איתם לתואר שני ישתלם לכם עוד יותר. הנה כמה מהם-

תואר שני במשפטים-

בתואר ראשון למשפטים תלמדו על רזי המשפט העברי, על החוקים והאמנות. תתמודדו עם חקיקות ואיך לכתוב כתבי תביעה וכן הלאה. לאחר שסיימתם את התואר תצטרכו לעבור את בחינות הלשכה הקשות. ההכנה לבחינות הלשכה לוקחת כארבעה חודשים. במידה ועברתם, מזל טוב, אתם מוסמכים כעורכי דין.

מכאן הבחירה היא שלכם, האם להישאר במשרד בו התמחיתם, האם לעזוב את המשרד ולמצוא משהו יותר טוב או האם ללכת לתואר שני. תואר שני יכול לעזור לכם מבחינה מקצועית וכלכלית כאחד, תוך שנתיים בלבד.

תואר שני בחינוך-

אם הלכתם לתחום החינוך, מן הסתם אתם עוסקים בהוראה כזו או אחרת, בחינוך הילדים של היום. תואר שני בחינוך מאפשר לכם להתמקצע עוד יותר בתחום החינוך ואף להתקדם בענף זה.

ענף החינוך משתנה מדי שנה מאחר והילדים של היום הם לא הילדים של העשור הקודם למשל. החינוך חייב להשתנות בהתאם למציאות. תואר שני בחינוך יכול להוביל אתכם למשרות ניהול, יועצי בתי ספר ובעצם להעלות את המעמד שלכם בתחומכם.

תואר שני בסיעוד-

אם החלטתם להיכנס לעולם הסיעוד והלכתם לתואר ראשון, משמע שאתם אנשים בעלי סבלנות, קשב לקשיי הזולת והרצון לסייע. בתואר הראשון שלכם למדתם על תקשורת ומיומנות בין אישית, פסיכולוגיה התפתחותית, פרקטיקה בצוות רפואי, פרמקולוגיה ועוד נושאים רבים וחשובים. אז למה תואר שני בסיעוד?

תואר שני בסיעוד ברובו נועד לעזור לכם להישאר מעודכנים בעידן הטכנולוגיה המשתנה מדי יום. עולם הרפואה נתמך רבות על ידי עולם הטכנולוגיה ובכדי להמשיך את ההרמוניה שנוצרה ביניהם, אתם חייבים להישאר מעודכנים. תוכלו לעסוק במחקר, בהוראה או להתמחות בנושא אחד כמו תזונה או סיעוד אונקולוגי.

תואר שני בתקשורת-

בשנים בהן למדתם לתואר הראשון, למדתם את בסיס המושג תקשורת. הבנתם איך כל נישה בתקשורת עובדת, עשיתם מחקרים ועבדתם על סטטיסטיקות. אך אתם יודעים שכמוכם יש עוד אלפים. אז מה יגרום לכם להתקבל לעבודת החלומות ולא לאחר?

תואר שני בתקשורת יכול לתת לכם את הכלים הספציפיים לז'אנר אליו אתם נמשכים בעולם התקשורת. אם חזונכם הוא להיות עיתונאי, לתואר השני בתקשורת יש את האפשרות למסלול תקשורת ועיתונאות  אשר יכולים למנף אתכם לאחר סיום התואר כאשר אתם מחפשים עבודה.

עשו עם עצמכם את ה'חושבים' ובדקו מה בעצם מונע מכם ללכת וללמוד עוד. אין כל רע ברכישת עוד ידע. אז נכון שהעולם האמיתי מלמד אתכם בצורה יותר מעשית, אך אין כמו לדעת את רזי המקצוע שלכם כדי שהמציאות תעבוד לטובתכם.

כתוב/כתבי תגובה