רשלנות רפואית

מקרה של רשלנות

ניתוחים מסובכים עלולים לעיתים להסתיים בפגיעות שונות אשר נגרמה בשוגג במהלך הטיפול הרפואי. במהלך ניתוח מוטלת על המנתח אחריות רבה ולפעמים מדובר על החלטות לא פשוטות שהתקבלו ברגעי חירום. אמנם כל רופא הוא בסך הכול אדם, וכולנו יכולים לבצע טעויות שונות במהלך החיים, אך על רופא מוטלת אחריות רבה ולעיתים הוא יקבע האם אדם מסוים יחיה או ימות. אם אתם סבורים שנעשה לכם עוול שקשור לטיפול רפואי שחוויתם כדאי לפנות אל עורכת דין רשלנות רפואית. פניה לעורך דין היא הדרך הנכונה ביותר להגיע את פתרון הבעיה.

מה עושה עורך דין?

כמו כל מקצוע גם עריכת דין כרוכה בהתמחות בתחום מסוים. כל עורך דין בתחילת דרכו מחליט באיזה תחום הוא מעוניין להתמחות. ישנם תחומים שונים ורבים אך עורכת דין רשלנות רפואית היא זו שתלווה אתכם במקרה של חשד להתרשלות בעל מקצוע בתחום הרפואי. ההתרשלות יכולה להגיע ממקומות שונים ולאו דווקא הרופא הוא זה שיהיה אחראי על מה שארע. לעיתים מדובר באחות מחלקה, נהלים לא ברורים או אפילו מחסור בכוח אדם בבית החולים או המרפאה.רשלנות רפואי

איך שלא נהפוך את זה רק פניה לעורך דין אשר מתמחה בתחום תביא להצלחה בתביעה על רשלנות רפואית. עורך הדין מצויד בכל הידע והניסיון הנחוץ לניהול התיק וידע לפנות גורמים הרלוונטיים, לזמן עדים מומחים ולשאול את השאלות הנכונות בזמן הנכון.

מה קורה במהלך התביעה

את כל מהלך התביעה ילווה אתכם עורך הדין שאחראי על ניהול התיק. בנוסף תקבלו גם יעוץ רפואי שיסייע לכם להתגבר על בעיות רפואיות שונות. לעיתים יציע עורך הדין לגשת לתהליך של בוררות. תהליך כזה הוא בעל יתרונות שונים ובעיקר יכול חסוך זמן רב והגעה לתוצאות מהירות.

בתי המשפט מעדיפים תהליך של בוררות שכן זה חוסך להם הרבה כאב ראש. אם תגיעו להסכם בוררות מול הגוף הרפואי אז זה מצב של win win  ושני הצדדים יהיו מרוצים. כמובן שלא בכל מקרה מומלץ לרוץ לגישור והכל תלוי בנסיבות של התביעה ובהלך הדברים בטרם הוגשה התביעה.

כתוב/כתבי תגובה