תביעת רשלנות רפואית

רופאים ללא תלונות

כל בעל מקצוע שעובד שנים בתחום שלו יודע כבר שבמוקדם או במאוחר תגיע איזו פאשלה. זה עשוי להיות עניין סטטיסטי או חוסר תשומת לב ולפעמים סתם חיפוף, אך כמעט תמיד זה קורה מתישהו. גם רופא הוא בעל מקצוע שתפקידו לאבחן ולטפל בחולים ופצועים אשר מגיעים אליו. יש להניח שאת הטיפול הוא מעניק מכל הלב ובוודאי שאינו מנסה לחבל בבריאותנו בזדון. מצד שני אנו נתקלים במקרים רבים בהם התקיימה רשלנות רפואית כלשהיא שגרמה גם לתקלות קשות ואפילו לאבדן חיים.

עורך דין רשלנות רפואית

רופא עשוי לקבל בכל יום מטופלים רבים והזמן שמוקצב לכל אחד מהם הוא כמה דקות בלבד. ברב המקרים הרופא כלל לא ידבר על המטופל למעט כמה שאלות חיוניות ובסך הכול הסיכוי לפספס דבר מה הוא לא קטן. כמובן שישנם רופאים בעלי ניסיון רב שיצליחו יותר באבחון שלהם אך גם במקרים כאלו עלולה להתרחש תקלה. עורך דין רשלנות רפואית  יוכל להגיע אל כל המסמכים הדרושים אשר יוכיחו שאכן התקיימה כאן טעות או שיקול געת לא נכון. פניה לעורך דין מנוסה היא הדרך המתאימה ביותר על מנת להתמודד עם חשד לרשלנות רפואית. לפעמים אתם כלל לא תהיו מודעים לכל שהתקיימה רשלנות וישנם גם מקרים שבהם מתבצע טיוח של האירוע שמקשה מאוד על הגשת התביעה.רשלנות רפואית

מי יגן עלינו?

היות שברחבי הארץ ניתן למצוא עורכי דין רבים כדאי להתמקד ולחפש רק את אלו אשר מתמחים בתחום של רשלנות רפואית. גם בתחום זה אפשר למצוא בעלי מקצוע רבים, המנוסים שבהם הם אלו שיצליחו לייצג אתכם באופן הנכון ולהביא את התוצאות הטובות ביותר. עורך דין רשלנות רפואית הוא גם אחד שעבר השתלמויות רפואיות שונות אשר הכשירו אותו לטפל בתיקים מסובכים כאלו. הבנה בהליכים רפואיים, נהלים של חדרי מיון וחדרי ניתוח, מינונים ואשפוזים יביאו לתהליך מהיר ולא מסורבל.  אם אתם סבורים שחוויתם איזה שהוא סוג של רשלנות רפואית, כדאי לפנות לעורך דין שייעץ לכם כיצד לפעול. גלית קרנר היא עורכת דין שמבינה היטה בתחום ובעלת ניסיון רב. פנו לקבלת מידע נוסף בנושא.

כתוב/כתבי תגובה