שאיבת שומן בטני – למי זה מתאים?

אם אתם מחפשים את הדרך להוריד במשקל וכבר עשיתם כל מה שאתם יכולים כדי להיפטר מהשומן שפשוט מצטבר  וממשיך להצטבר בבטן – יתכן כי שאיבת שומן בטני מתאימה לכם.

 

אבל באיזה פרוצדורה מדובר והאם היא מתאימה לכל אחד ואחת?

שאיבת שומן היא פרוצדורה שתתאים לאו דווקא עבור מי שיש לו את הכרס הקטנה הזו שהוא לא מצליח להוריד ובטח שלא תתאים לזאת שרוצה ללבוש חולצת בטן ואיננה יכולה מפאת כרס קטנטנה שבולטת משום שהיא אכלה מנת פסטה.

שאיבת שומן בטני מתאימה למי שנחשב בעל משקל גבוה מעל הממוצע ולמי שסובל במשך שנים רבות משומן בטני שהצטבר בבטן בצורה מסכנת חיים. הפרוצדורה מתאימה עבור אנשים שסובלים מבעיות בריאותיות הקשורות בהשמנה. וכדאי לגשת לפגישת ייעוץ אצל מומחים כירורגיים כדי לדעת האם הפרוצדורה מתאימה לכם או לא.

 

כיצד שואבים שומן מהבטן?

שאיבת שומן בטני נעשית על ידי הסרת רקמות מהבטן ולאחר מכן שאיבת שומן בטני באמצעות מכשור מתקדם ומכונות ייעודיות וטכנולוגיות מתקדמות. את השומן שואבים בדרך כלל רופאים מומחים בתחום שיודעים כיצד לבצע את הפעולה על הצד הנכון והטוב ביותר.

כיום יש מכונים מומחים בשאיבת שומן וטיפולים אסתטיים ויש לבחור מנתחים כירורגים מומחים שמספקים פגישת ייעוץ ותיאום ציפיות תוך מתן הסברים על הפרוצדורה ואת כל מה שדרוש כדי שאתם תוכלו ליהנות מהשירות הטוב ביותר.

בנוסף לכך, חשוב לדעת שהתהליך דורש גם התאוששות והחלמה – לכן חשוב לבצע אותו כאשר אתם יכולים לעשות זאת מבחינה אישית ומקצועית. אז זה הזמן לברר יותר אז שאיבת שומן בטני ולבחור בטיפול הנכון.

 

למידע נוסף הכנסו לאתר – https://www.flatummy.co.il/.

כתוב/כתבי תגובה