שאיבת שומן

שאיבת שומן – מי ירצה לעשות את זה

לא מעט אנשים, גברים ונשים, מתמודדים עם עודף שומן ומתקשים להסיר אותו מהגוף. במקרים מסוימים, גם אחרי דיאטות ארוכות, הם מתקשים מאוד להוריד את עודפי השומן שנשארים בגוף ועליהם למצוא פתרונות כיצד להתמודד עם המצב. 

עודפי שומן בגוף נוצרים על פי רוב באזורים שהדיאטה לא בהכרח משפיעה עליהם, למשל, אזור הרגליים, אזור המותניים ואזורים אחרים בגוף. הרבה פעמים, כתוצאה מעלייה במשקל (בין אם כתוצאה מאכילה ובין אם כתוצאה מהריון או מסיבה אחרת), גם אחרי שעושים דיאטה, הגוף לא בהכרח משיל את השומן מאותם אזורים. יש מקרים בהם אפשר להתמודד עם המצב דרך פעילות גופנית וחיזוק השרירים באותו מקום, כך שהשומן הופך לשריר, אך זה לא תמיד אפשרי. 

הפתרון היעיל בשביל להתמודד עם בעיה זו, היא באמצעות טיפול שאיבת שומן. מדובר על טיפול אסתטי שמתבצע על ידי רופא שמתמחה בכך, אשר שואב את השומן מאותו אזור ובכך פותר את הבעיה. צריך לומר, ישנם מקרים בהם אחרי השאיבה, העור עלול להישאר מדולדל, ואז צריך לבדוק כיצד אפשר לפתור בעיה זו. 

למי זה יכול להתאים?

כאמור, טיפול שאיבת שומן יכול להתאים לגורמים שונים, בראש ובראשונה לאנשים שעלו באופן משמעותי במשקל, וגם אחרי שעשו דיאטה, הם מתמודדים עם מצב בו יש שומן באזורים שונים בגוף, אותו הם לא יכולים להסיר בשום צורה אחרת. 

יש כמובן גם אופציה לעבור טיפול שאיבת שומן במקום דיאטה, אם אין ברירה או שזו האופציה הטובה ביותר בשביל לרדת במשקל באופן מהיר ויסודי. זה טיפול שיכול להיות חיוני עבור אנשים שמתקשים לעמוד בדרישות של ירידה במשקל באמצעות דיאטה. במקרה כזה, שאיבת שומן תאפשר להם להתחיל מאפס. 

לייעוץ עם ד"ר יעקב בר לחצו כאן

 

כתוב/כתבי תגובה