מעבדת LEM – את מי תוכלו למצוא כאן?

כאשר רופאים מבקשים להכין תוכנית טיפול לאדם חולה סרטן ובפרט לנשים חולות סרטן בצוואר הרחם, הם לא עושים זאת באופן עצמאי, על מה שנקרא לוח ריק. הם נעזרים באמצעים וכלים שונים שאמורים לשרת אותם על מנת להכין תוכנית טיפול ברמה הגבוהה ביותר.

בין היתר, הם משתמשים בגורמים חיצוניים שיכולים לספק להם אמצעים שונים בשביל לאבחן את המחלה ולהתמודד איתה על הצד הטוב ביותר. כך למשל, רבים מהם משתמשים במעבדות חיצוניות אשר יכולות לספק להם מידע מקצועי, כולל פתולוגי אודות מצבם של המטופלים והמטופלות שלהם, ובהתאם למחקר שנעשה במעבדה, אמצעים וכלים שעומדים לרשותם ובהתאם לאבחון, נקבעת תוכנית טיפול מתאימה.

אחת המעבדות שמספקות שירות לאותם אנשי מקצוע, קרי רופאים וצוותים אחרים, היא מעבדת LEM. לה יש אמצעים שאי אפשר למצוא במקומות אחרים, אנשי מקצוע בדמות רופאים, פתולוגים וגורמים אחרים שיכולים לבצע מחקרים שונים ולספק את המידע הרלוונטי עבור הלקוחות השונים.

 

כיצד מעבדת LRM יכולה לעזור?

בעיקרון המעבדה מבצעת שירותי פתולוגיה וציטולוגיה, מתוך כוונה לאתר סרטן בשלב מוקדם ובפרט סרטן בצוואר הרחם. הפעולות שהמעבדה מבצעת, נועדו לעזור לרופאים וצוותים רפואיים, לבצע טיפול בשלב מוקדם, לאתר את המחלה ואז יהיה ניתן להתמודד איתה בצורה אפקטיבית ונכונה.

חשוב להדגיש, הסיבה שהמעבדה יכולה לספק שירותים מתקדמים בתחום, היא בין היתר בגלל העובדה שיש לה את האמצעים והכלים, יש לה את היכולות והידע, ואמצעים שאין לגורמים אחרים, בפרט גורמים ציבוריים אשר מוגבלים מבחינה כספית ולא יכולים להעמיד לרשותם את כל מה שיש למעבדה כמו מעבדת LEM להציע, ולכן הרבה מאוד חברות ובתי חולים מעדיפים לעבוד איתה ולא רק עם מעבדות פנימיות.

כתוב/כתבי תגובה