הסרת קעקועים בלייזר

FOTONA QX MAX – המכשיר המתקדם ביותר בעולם להסרת קעקועים בלייזר

הסרת קעקועים בלייזר

עד לפני מספר שנים, נשים וגברים אשר עיטרו את גופם בקעקוע, נאלצו "להיתקע" עם הקעקוע לאורך כל חייהם, גם במקרים בהם הקעקוע אותו הם עשו נראה להם "מטופש" בשלב כזה או אחר וגם במקרים בהם הקעקוע על הגוף לא תואם עוד את אורח חייהם. כיום, הודות לפיתוחי טכנולוגיה בתחום תעשיית הלייזר, ניתן לבצע טיפול הסרת קעקועים בלייזר לכל סוגי הקעקועים וליהנות מהתוצאות הטובות והבטוחות ביותר.

מבין כל סוגי מכשירי הלייזר המשמשים כיום למטרות הסרת קעקועים, מכשיר ה-FOTONA QX MAX נחשב למכשיר הטוב והמתקדם ביותר בעולם. מכשיר זה פועל באמצעות לייזר באורכי גל משתנים אותם ניתן להתאים לצבעי הקעקוע. חשוב לציין שמכשירי לייזר אשר אינם מחזיקים באורכי גל משתנים, אינם יכולים לבצע פעולת הסרה של קעקועים בצבעים.

טיפול הסרת קעקועים במכשיר ה-FOTONA

הסרת קעקועים בלייזר באמצעות מכשיר ה-FOTONA, הינו טיפול שהיקפו נקבע בהתאם לגודל הקעקוע ומספר הצבעים מהם הוא מורכב. במקרים בהם מדובר בקעקועים קטנים יחסית ניתן להשלים את ההליך הטיפולי תוך 3 עד 7 טיפולים קצרים המובילים להיעלמותו המוחלטת של הקעקוע מהגוף. במקרים בהם מדובר בסוגי קעקועים מורכבים יותר כגון: קעקועים המתרפסים על אזורי גוף נרחבים ו/או קעקועים המשלבים בתוכם מספר גדול של צבעים, ניתן להשלים את ההליך הטיפולי במסגרת סדרת טיפולים הכוללת שבעה עד 15 טיפולים.

כפי שציינו לעיל, אורכי הגל המשתנים של הלייזר במכשיר ה-FOTONA QX MAX הם אלו המאפשרים הסרה מוחלטת של קעקועי גוף צבעוניים, כאשר אורך גל לייזר של 1064 מיועד לצבעי שחור וכחול כהה, אורך גל לייזר של 585 מיועד לגווני התכלת, אורך גל לייזר 650 מיועד לצבע הירוק ואורך גל לייזר 532 מיועד לצבע האדום, הצהוב והכתום.

חשוב לדעת: מכשיר ה-FOTONA מאושר על ידי מנהל התרופות האמריקאי ה-FDA ועל ידי משרד הבריאות והוא נחשב לאחד ממכשירי הלייזר הבטוחים ביותר ברחבי העולם, כאשר תוצאות הטיפול בו מאפשרות הסרה מוחלטת של הקעקוע ללא הותרת צלקות או סימנים על פני העור.

הסרת קעקועים – האם זה כואב?

הסרת קעקוע, בדומה לכל פעולה פולשנית על פני שטח העור, עלול להיות מלווה בתחושת כאב בעצימות משתנה בהתאם לרגישותו של כל מטופל ומטופלת. יחד עם זאת, חשוב לציין שאם הצלחתם להתמודד עם תחושת הכאב כאשר ביצעתם את הקעקוע, אין לכם מה לחשוש מתחושת הכאב הנלווית להליך הסרת קעקועים בלייזר. כמו כן, מומלץ לעשות שימוש במשחה מאחלשת היכולה לסייע לכם להתמודד עם הכאב הקל הנלווה להליך הטיפולי. את המשחה יש למרוח על האזור המיועד לטיפול כ-40 דקות לפני מועד הטיפול ובמידת הצורך למרוח את המשחה גם לאחר השלמתו של כל אחד מהטיפולים בסדרת הטיפולים שהיקפה נקבע בהתאם לגודל ומורכבות הקעקוע אותו תהיו מעוניינים להסיר.

כתוב/כתבי תגובה