טיולון ג'ואי בריסק Joie Brisk dlx

מאז שחרורו לשוק בשנת 2013, טיולון ג'ואי בריסק מחזיק בתואר "הדגם הטוב ביותר בקטגוריית באדג'ט (במחירים עד 1000 שח)", אשר הוענק לו על ידי ארגוני צרכנות בינלאומיים. הטיולון פותח על ידי מותג בריטי joie אשר זכה לפופולאריות רבה בקרב הצרכנים בזכות מוצרי ילדים  בטיחותיים, משתלמים ואיכותיים.

הגרסה החדשה של טיולון ג'ואי בריסק מביאה איתה מגוון שדרוגים ושכלולים, אשר הופכים את הטיולון הידוע והאהוב לעוד יותר מפנק ונוח. לכן, הדגם החדש הוסיף לשמו הרשמי תוספת "דלוקס".

בניגוד לטיולונים רגילים, ג'ואי בריסק מתפקד גם בתור עגלה עם זווית שכיבה כמעט מלא שמתאימה לתינוקות מגיל הלידה ומשנה את צורתה לטיולון כאשר התינוק הופך לפעוט.

טיולון ג'ואי בריסק Joie Brisk dlx –יתרונות מרכזיים

מה הופך את המוצר לכה פופולארי ואהוב בקרב הצרכנים?

ובכן, האיכותיות המרכזיות של המוצר הינן הבטיחות, האמינות והעמידות הגבוהות, אשר מבטיחות לצרכנים שימוש יום יומי אינטנסיבי ללא צורך בתחזוקה ותיקונים לאורך השנים. שלדת אלומיניום קלת המשקל וחזקה מעניקה למוצר שני יתרונות משמעותיים: משקל נמוך באופן מפתיע – רק 8.6 ק"ג ורמת הבטיחות הגבוהה.

בנוסף, לטיולון הזה יש יתרון חשוב עבור כל הורה עסוק וממהר: מנגנון הקיפול של טיולון ג'ואי בריסק בצורת מטריה המאפשר קיפול מהיר ונוח ביד אחת. הקיפול מתבצע באמצעות סיבוב מתג המנגנון הממוקם על אחת משתי ידיות האחיזה. במצבו המקופל הטיולון נוח לסחיבה, אינו תופס הרבה מקום ומתאים לאחסון גם בבגאג' של רכב קטן.

טיולון ג'ואי בריסק Joie Brisk dlx – פרטים טכניים

הטיולון מציע חמישה מצבי הישענות – ממצב שכיבה כמעט מלא במצב עגלה ועד למצב ישיבה המיועד לפעוטות. המעבר בין המצבים נעשה בקלות רבה, על ידי הלחיצה בעזרת יד אחת על המשענת. הטיולון "גדל" יחד עם הילד: יש לו שלושה מצבי גובה של משענת גב ומשענת רגליים מתכווננת, גם אותם ניתן לשנות בקלות ובמהירות.

דגם ג'ואי בריסק מאופיין באיכות מיוחדת של מערך הגלגלים. הגלגלים, בעלי בולמי זעזועים קדמיים ואחוריים, מקנים לטיולון גמישות ויכולת תמרון מצוינת. כתוצאה – הביצועים של הטיולון טובים במידה זהה הן על הכביש והן על שטח שאינו סלול. להקפדה על תנאי הבטיחות, ניתן לנעול את הגלגלים במהירות על ידי לחיצה על מעצור.

כמו כל טיולון בעל תקן בינלאומי, בג'ואי בריסק מותקן מנגנון רצועות עם חמש נקודות עגינה.

האיכות של הטיולון מורגשת גם בפרטים הקטנים. כך, יש לו ריפוד עבה ונעים, אשר ניתן להסרה והלבשה בקלות, גגון רחב בעל מסנן קרינה הנפתח והנסגר באמצעות רוכסן וסל אחסון תחתון מרווח ונוח.

מידע נוסף על טיולון ג'ואי בריסק Joie Brisk dlx

למגוון טיולונים ממיטב החברות המובילות – לחצו כאן

כתוב/כתבי תגובה