האם יש טיפול לאף סתום כרונית שעובד?

מי שמתמודד עם אף סתום באופן קבוע, מוכן לנסות הכל לאחר שבקבוקי הטיפות הפסיקו לעבוד ולאחר שביררו על ניתוחים שיכולים לשנות את המצב, אך רוצים לבדוק עוד אפשרויות לפני שהם מכניסים את עצמם להליכים כירורגים מיותרים. אז לשאלתכם, האם יש טיפול לאף סתום כרונית שעובד?

 

כן! יש טיפול לאף סתום כרונית שבאמת עובד! המשיכו לקרוא וגלו עליו עוד קצת

עובד על הנשימות

ישנן סיבות רבות לאף סתום כרונית ולכל סיבה יש שיטות רבות לביטול תחושת הסתימות. חלק מהן עובדות לזמן מה, חלק לא מגיבות כלל וחלק מבקשות להיכנס לתהליכים חודרניים כאלה ואחרים. על ידי מתן תשומת לב והתעמקות בנשימות. מאחר ולכל אחד יש את הבעיה שלו, עיקרון הנשימות יכול להוביל לתחושת שחרור ונשימה נכונה דרך האף, מה שימנע ממנו להיסתם שוב.

 

שינוי הרגלים

לכולם יש הרגלים בחיי היום יום. הרגלים קטנים, גדולים, טובים וכאלה שרוצים להיפתר מהם. ייתכן ואתם כלל לא מודעים לעובדה שהצורה בה אתם רגילים לנשום היא דווקא זו שלא נכונה והיא ההרגל שאתם צריכים לשנות בכדי לאפשר לעצמכם לנשום בצורה נכונה וללא אף סתום. שינוי הרגלים הוא לאו דווקא דבר פשוט ועל כן בעזרת טיפול אפשרי שהשינוי יהיה לכם יותר קל.

 

עבודה עצמית

כך או כך, הטיפול באף הסתום מציע לכם את הפתרון שאתם צריכים אך לא דרך תרופת פלא שמעלימה את הבעיה בן רגע. הטיפול הוא למעשה העבודה העצמית שלכם על עצמכם וברצון האמיתי שלכם לעזור לעצמכם לנשום בקלות ובעזרת אף פתוח. מרגע שהתחלתם את הטיפול ההוכחה היא עליכם ועל הנשימה שלכם.

 

לסיכום,

עוד אל תאמרו נואש. יש טיפול לאף סתום כרונית ואתם ממש יכולים לקבל אותו ולנצח את הכרוניקה.

 

מוזמנים לפנות אל חברת נשימה בריאה בשיטת בוטייקו

כתוב/כתבי תגובה