האם יש הבדל בין ניתוח אף לגברים ונשים

האם יש הבדל בין ניתוח אף לגברים ונשים

ניתוחי אף מהווים כיום את הניתוחים הפופולאריים ביותר הן עבור גברים והן עבור נשים. מטרתו של ניתוח אף היא להעניק למראה האף של כל אדם, שינוי אשר בו הוא חפץ. כלומר, באמצעות הליך ניתוחי כירורגי, האדם יקבל את מראה האף אשר תמיד חלם עליו. מכיוון שהאף מהווה איבר מאוד מרכזי ודומיננטי בפנים של כל אדם, הרי שאין ספק שכל אדם שחש שהאף שלו פוגם במראה הכללי שלו, מיד מחפש את הפתרון לשינוי מראה האף שלו ובהתאם לכך, לשיפור המראה הכללי שלו, הביטחון העצמי שלו והדימוי העצמי שלו. כיום גם גברים וגם נשים יכולים לבחור במנתח פלסטי מקצועי ומנוסה עבור ניתוח אף.

הבדל בין ניתוח אף של גברים לנשים

חשוב מאוד לדעת, שלגברים ולנשים אין את אותו הסגנון של האף מבחינת המראה שלו, הרוחב שלו, העצמות בו, מבנה הסחוסים ועוד. האף הגברי לרוב יהיה גדול יותר וגס יותר מהאף הנשי והמבנה שלו יהיה שונה לחלוטין. על כן, חשוב מאוד לבחור מנתח פלסטי המתמחה בניתוחי אף ספציפיים לגברים או לנשים, בהתאם לצורך. עבודת השינוי הנדרשת לאף הגברי לא תמיד תהיה דומה לעבודת השינוי הנדרשת לאף נשי, למרות שבשני המקרים התוצאה תהיה אף נפוח לאחר ניתוח, אך לאחר זמן החלמה האף החדש יקבל את צורתו. על אף שגם בניתוחי אף לגברים וגם בניתוחי אף לנשים משתמשים כיום או בשיטה הפתוחה, כלומר, באמצעות ביצוע חתך חיצוני קטן במרכז האף או בשיטה הסגורה שבה מנתחים את האף ללא ביצוע חיתוך, הרי שהמנתח חייב להיות מומחה לסוגי האף העומדים לפניו, לצורך שינוי האף בצורה הנכונה.

כיצד בוחרים מנתח לניתוח אף

בין אם מדובר בניתוח אף לגברים ובין אם מדובר בניתוח אף לנשים, חשוב מאוד לבחור את המנתח הטוב ביותר בתחום. בחירתו של המנתח תשפיע על תוצאות הניתוח הסופיות ועל כן, אין להתפשר על המנתח. בטרם תבחרו את המנתח, כדאי שתבררו אודות הותק והניסיון שלו בתחום וכן, אודות הידע והמקצועיות שלו. חשוב מאוד לקבל המלצות על מנתח וכן, לראות ניתוחי אף לפני ואחרי אותם ביצע ולברר האם יש לו מוניטין חיובי או שלילי.

כתוב/כתבי תגובה