לרפא מחלות בעזרת התת מודע

האם ניתן לרפא מחלות בעזרת התת מודע

אחד הוויכוחים הגדולים ביותר שקיימים בתחום הטיפולים הוא, האם טיפול בתת מודע יכול לעזור בריפוי מחלות. כידוע, יש לא מעט מטפלים אשר מאמינים שניתן דרך עבודה על התת מודע, לרפא מחלות שונות, אחד מהם אנו מכירים, הלא הוא אורן זריף. בערוץ היוטיוב של אורף זריף תוכלו לשמוע רבות אודות האמונה שלו בריפוי בעזרת התת מודע.

אחת האמירות הידועות היא, שהכל בראש. כל דבר שאנחנו חווים נובע מהאופן בו אנחנו תופסים את זה. לכן, אם אנחנו חולים במחלה מסוימת, זה לא אומר בהכרח שיש לנו משהו אלא משהו בתת מודע משדר לנו שיש משהו ואם אנחנו רוצים לשנות את המצב עלינו להתנהל אחרת, לחשוב אחרת ובעיקר זה אומר שבתת מודע משהו חורק, ואם אנחנו רוצים לשנות את המצב, הרי שעלינו לטפל בעצמנו, גם דרך התת מודע.

הטענה הרווחת בקרב אנשים שלא מאמינים בכך היא, המחלה קיימת אי אפשר להתכחש לה, יש לה סממנים ולכן אי אפשר להתנתק מהעובדה שהיא שם. זו הסיבה שהם מאמינים שהדרך להתמודד עם הבעיה היא בעזרת תרופות וטיפולים אחרים, קונבנציונאליים.

לעומת זאת, יש רבים אשר סבורים, שהטיפול האידיאלי במחלה יכול להתבצע על ידי טיפול בתת מודע. הרעיון הוא ליצור אנרגיות חיוביות בתת מודע אשר יעזרו לנו "לגרש" את המחלה, לגרום להם להיחלש ולהיעלם. זה דורש כמובן עבודה עם אנשי מקצוע, אנשים שמתמחים בטיפול תת מודע ולא כל אחד יכול ומוסמך לעשות את זה.

כאן חשוב לומר, טיפול בתת מודע נעשה דרך שיחות, דרך שינוי הרגלים ותפיסות, וכן בעזרת אנרגיות והזרמתן פנימה, כך שהמחשבות ינותבו בצורה חיובית ויגרמו לשינוי בתפיסה. צריך לזכור נקודה נוספת והיא, השינוי לא נעשה באופן מיידי, מדובר על תהליך שדורש מספר פגישות, בהתאם כמובן לסוג המחלה ולאופי שלה. ככל שהמחלה יותר חמורה כך צריך לבצע עבודה יותר קשה.

סביר להניח שטיפול בתת מודע לבד לא יספיק, אך זה בהחלט יכול לשנות את ההתנהלות סביב המחלה ואת ההתנהגות שלנו, בכך אנחנו גם נצליח לשנות את היחס שלנו למצב, מה שיכול להוביל בסופו של דבר להיחלשות של המחלה ויכולת שלנו להתמודד איתה בצורה הרבה יותר טובה.

 

כתוב/כתבי תגובה