טיפול פנים משולב

טיפול פנים משולב

טיפול פנים משולב לשימור ושיפור מראה הפנים

לפנים יש תפקיד מכריע על הופעתנו הכללית ומכאן על תחושת הביטחון העצמי. לכן טוב לדעת שגם אם עור הפנים אינו נמצא במצב אידאלי, ניתן למצוא שלל טיפולי פנים מאוד יעילים. צריך למצוא את השילוב הנכון של טיפולים המתאימים לסוג עורכן ולמטרה שאתן רוצות להשיג,  לדוגמה יש להבחין בין טיפולי פנים שמיועדים לכלות, טיפולי פנים עבור הבהרה של כתמים, טיפולי פנים עבור טיפולים בפצעי אקנה, טיפולי פנים אנטי אייג’ינג, טיפול פנים לגבר, טיפולי פנים לנשים בהיריון, טיפולי פנים רק עבור הנאה ותחושת נינוחות, טיפולי יופי לפנים וגם שיטות שונות כמו

  1. RF (גלי רדיו )
  2. FRACTIONAL (פרקשיונל)
  3. IPL
  4. LED
  5. US (אולטראסאונד)

    טיפול פנים משולב

מגוון לצד אבחון מקצועי

מכאן שללא ספק מדובר בתחום עשיר ונרחב, אך באופן מתומצת נציין שכיום ניתן למצוא מענה מדויק עבור כל צורך שנוגע לפנים, כל עוד מבצעים את השילוב הנכון המתאים ביותר לכן ומשפיע באופן החיובי ביותר. כך שלעיתים כל שיש לעשות זה רק לדעת לאן לפנות, ופשוט לאפשר למטפלת מקצועית בהרכבת טיפולי פנים עם עדיפות לקוסמטיקאית פרא רפואית המומחית בהתאמת סוגי הטיפולים והמינון הנכון ביותר לכן להרכיב לכן את הטיפול המתאים ביותר.

טיפול פנים מולטי ויטמין

מבקשים טעימה? ובכן טיפול פנים מולטי ויטמין מיועד לאנשים שהעור שלהם נראה נפול ועייף, ללא ברק ולצד סימני הזדקנות. לא מעט אנשים נעזרים בטיפול מעין זה, ולו כיוון שבתום הטיפול ניתן לחזור להיראות קורנים. טיפול זה משלב פילינג ייעודי אשר מסייע לתאי העור להתחדש, כאשר במהלך הטיפול נעזרים בהחדרת ריכוז גבוה של וויטמינים. כמו כן טיפול זה מרגיע ומהנה, ולו כי הוא מתבצע תוך כדי עיסוי מקצועי.

מהו טיפול אנטי אייג'ינג?

כאשר אנו מזדקנים, העור שלנו הנו הראשון שיעיד על כך, ולו כי הוא פחות מייצר אלסטין וסיבי קולגן אשר אחראיים על רמת האלסטיות של העור. מכאן שניתן לסבול מגוון לא אחיד בעור, מיובש בעור ובאופן כללי  ממראה מקומט  של עור הפנים. אם מוסיפים לכל זאת את אורך החיים המודרני, (שבין היתר כולל זיהום אוויר, לצד לחצים נפשיים), הרי שניתן להבין שיש צורך לתמוך בעור עוד מגיל צעיר, ולו על מנת למנוע את ההחמרה בגיל יותר מבוגר. מכאן שהשיטה של טיפול אנטי אייג'ינג שומרת אל רמת לחות גבוהה בעור, וע"י קילוף מבוקר של תאי העור המתים (נמצאים בשכבת העור העליונה), ניתן להחזיר את מצב עור הפנים להיות שוב קורן, חיוני וצעיר.

גם לגברים מגיע עור פנים קורן

לצד הגורמים שגם כך משפיעים על עור הפנים שלנו (זיהום, עישון, חשיפה ממושכת לשמש, עישון וגיל), ניתן למצוא שהגברים סובלים מבעיות נוספות בעור הפנים, ולו כי הם מתגלחים באופן תדיר ובאופן כללי הם נוטים לעור פנים יותר שמנוני. מכאן שגם גברים יכולים לשמור על עור הפנים, כאשר הטיפול היותר קלאסי לגברים מבוסס על ניקוי, חידוש וריענון עור הפנים. לסיכום נציין שעור הפנים חשוף להרבה זיהומים, המראה שלו משפיע עלינו רבות וכיום ניתן למצוא מגוון דרכים על מנת לשמרו קורן, גמיש, נקי ואחיד. לא תנצלו זאת?

כתוב/כתבי תגובה