באילו מקרים נזדקק לטיפול בגלי הלם

באילו מקרים נזדקק לטיפול בגלי הלם

באופן כללי אפשר לומר כי כאב הוא חלק בלתי נפרד מן החיים של כולנו. הוא מתריע לנו מפני סכנה ומקדם תהליך של זהירות מפני יצירה של נזק לגוף על ידי זיכרון של דברים שכבר יודעים לזהות בתור גורמים של כאב וכאלה שכאב הם חלק בלתי נפרד מהם וצריכים לעבור אותם בכל מרה, כמו כאבי שרירים לאחר אימון שלא עשינו לשרירים מסוימים תקופה ארוכה או כאב של הלידה שהוא כמעט בלתי נמנע במצבים מסוימים שבהם משככי הכאבים לא היו פעילים דיים. חלק מן האנשים יהיו בעל כורחם בחיים שכוללים כאב כרוני שחוזר על עצמו ולא מגיע אל סיומו על ידי הרפואה המודרנית אשר במצבי קיצון מציעה טיפולים כירורגיים בניסיון לפתור את הבעיה. הרבה אנשים נרתעים מניתוח, ובצדק, ניתוח הוא אינו ערובה להצלחה ואף מעלה את רף הסיכון לנזקים יותר גדולים. כאן נכנס הטיפול של גלי הלם.

נמצאים במצב של כאב כרוני

אנשים שנמצאים במצב של כאב כרוני שאינו עובר למרות טיפול במשככי כאבים, טיפולי פיזיותרפיה, כדורים אנטי דלקתיים ואפילו זריקות של קורטיזון ישירות אל מקום הכאב הם אנשים שחיים בצל הכאב ולמעשה לא מממשים את רמת החיים שאליה מורגלים כל אלה שלא יודעים מה זה להיות עם כאב שאינו מרפה בשום דרך.

הטיפול בגלי הלם מגיע אל עולם שלם של אנשים שסובלים מכאב ומציע טיפול אלטרנטיבי רגע לפני שחותמים על טופס הסכמה לביצוע של ניתוח כאשר גם חברות הביטוח השונות כבר מכירות בטיפול בגלי הלם בתור חלופה להליך פולשני זה. על ישי יצירה של מיקרו טראומה לאזור הנדרש מתחילים למעשה יצירה של תהליך ריפוי עבור האזור הפגוע ומעודדים את הגוף לסלק מצבורי סידן בעייתיים, חידוש זרימת חמצן לאזור דלקתי ומפחיתים את סולם הכאב לטווח הרחוק.

עבור מי טיפול זה אידיאלי?

  • אנשים אשר סובלים מכאב בדורבן הרגל.
  • אנשים אשר סובלים מדלקת בעצב השת – אישיאס.
  • אנשים בעלי תסמונת כתף קפואה.
  • אנשים שסובלים מתסמונת תפס הכתף.
  • אנשים אשר סובלים מדלקת בורסת הירך.
  • אנשים אשר סובלים מדלדול עצם – אוסטיאופורוזיס.
  • אנשים אשר סובלים מדלקת גיד הפיקה.
  • אנשים אשר סובלים מדלקת מרפק טניס.

מלבד האנשים אשר פונים אל טיפול בגלי הלם עבור טיפול בכאב כרוני ישנה אפשרות לטפל באנים אשר פונים לטיפול בעור שיש לו צלוליט וכן אנשים שרוצים בעזרת גלי ההלם לבצע הצרה של ההיקפים.

כתוב/כתבי תגובה